Najzdrowsze Sposoby na Uzyskanie Haju

Dzisiaj mamy dla ciebie kilka najzdrowszych sposobów na uzyskanie haju cannabis. Udowodniono, że marihuana posiada wiele zalet medycznych, zarówno dla ludzi jak i zwierząt. Coraz więcej osób szuka marihuany, aby pomóc sobie w wielu kwestiach, takich jak zdrowie psychiczne, rak, choroba Parkinsona i wiele więcej.

Chociaż z pewnością istnieją dowody potwierdzające, że marihuana może pomóc wielu ludziom, palenie marihuany, podobnie jak w przypadku papierosów, nie jest bezpieczne ani zdrowe. Tak, to prawda, że ​​marihuana zawiera mniej dodatków chemicznych niż papierosy, ale faktyczne spalanie materii roślinnej i wdychanie tego dymu może i będzie powodować problemy z oddychaniem w perspektywie długoterminowej.

Ze względu na to, że zarówno medyczna jak i rekreacyjna marihuana staje się coraz bardziej dostępna w różnych krajach i stanach, istnieją obawy dotyczące długoterminowego wpływu dymu z marihuany na płuca.

Pierwsze pytanie, jakie sobie musisz zadać, to z jakiego powodu sięgasz po marihuanę? Każda z poniższych metod konsumpcji wpłynie na twoje ciało w unikalny i cudowny sposób. Wszystko zależy od tego, co próbujesz leczyć lub czy używasz marihuany tylko dla przyjemności.

Istnieje wiele opcji konsumpcji marihuany do celów leczniczych i rekreacyjnych. Jeśli jesteś intensywnym użytkownikiem rekreacyjnym, z pewnością powinieneś zacząć myśleć o swoim długoterminowym zdrowiu.

Zdrowe opcje konsumpcji marihuany

1. Wapowanie

Uwierz lub nie, ale wapowanie to nie to samo co palenie! Podczas wapowania otrzymujesz wszystkie zalety marihuany i eliminujesz złe skutki uboczne związane z jej paleniem. Najważniejsze jest to, że wapowanie jest bardzo podobne do palenia. Obejmuje ten sam rytuał, a nawet pozwala na dzielenie się z przyjaciółmi. Uważamy nawet, że wapowanie jest bardzo podobne do palenia – bez spalonego posmaku.

Waporyzowanie to nie palenie, ponieważ nie dochodzi do palenia materiału roślinnego tak jak podczas palenia jointa. Za pomocą waporyzatora możesz kontrolować poziom temperatury, aby nigdy nie musiała przekraczać 400F. Oznacza to, że nic nie ulega spaleniu. Bez spalania, ponad 90% toksyn, które normalnie wdychasz podczas palenia, jest całkowicie usuniętych z równania, a jednocześnie do krwiobiegu wprowadzane są kannabinoidy.

2. Produkty spożywcze z marihuaną

Jeśli interesuje Cię zdrowa alternatywa dla palenia marihuany, jedzenie to fantastyczna opcja. Kannabinoidy są łatwo wchłaniane przez organizm przez przewód pokarmowy po zdekarboksylowaniu marihuany.

Dekarboksylacja to proces podgrzewania konopi indyjskich w celu ukrycia THCA do THC, który zwiększa psychoaktywne działanie związku. Kiedy palisz trawkę, podgrzewasz ją, kiedy odparowujesz trawkę, również ją podgrzewasz – co oznacza, że aby ją aktywować musisz ją podgrzać.

Zwykle osiąga się to najpierw ogrzewając materiał konopi w piekarniku, a następnie łączy z tłuszczem takim jak np. masło. Tłuszcz jest fantastycznym materiałem transportowym dla THC, a masło jest jednym z głównym składników gotowania.

Jedzenie marihuany jest wyjątkowo dyskretne, co z kolei sprawia, że jest to doskonały wybór dla osób, które muszą przyjmować leki podczas pracy. Dla wygody, marihuanę można także spożywać w kapsułkach, ale po co to robić, gdy produkty spożywcze są dostępne w wielu niesamowitych opcjach.

3. Kawa, herbata, koktajl

Lubisz wypić filiżankę gorącej herbaty? Możesz cieszyć się herbatą z THC jako fantastyczną opcją przyjmowania marihuany.

Jednak nie wystarczy wrzucić marihuany do kubka i zalać jej wrzątkiem. Pamiętasz informację o dekarboksylacji, która polega na aktywacji THC? Proces ten dotyczy także napojów.

Musisz najpierw ugotować cannabis w wodzie oraz dodać do niej trochę tłuszczu, aby ja aktywować. Najlepiej jest po prostu dodać łyżeczkę canna-masła do zwykłej herbaty.

Jeśli nie masz ochoty na gorący napój, to dlaczego nie orzeźwiający koktajl owocowy? Po prostu zrób swój ulubiony koktajl i dodaj do niego trochę canna-masła. Nawet nie poczujesz smaku marihuany.

4. Nalewki

Substancja ta zawiera kannabinoidy wyekstrahowane alkoholem. To łatwe w użyciu rozwiązanie, które można dodawać do herbat lub do dowolnego napoju. Najszybszym sposobem na doświadczenie efektów nalewki, jest umieszczenie jej na języku lub pod językiem.

Nalewki są sprzedawane tylko w niektórych miejscach na świecie, ze względu na obowiązujące przepisy.

5. Produkty zastosowania miejscowego

Twoje płuca i przewód pokarmowy nie są jedynym sposobem na spożycie kannabinoidów, możesz je również wchłonąć przez skórę. Kremy i maści z konopi indyjskich zapewniają bezpośrednią ulgę mięśniom i stawom, ale nie zapewniają żadnych efektów psychoaktywnych. Sprawdzą się świetnie dla osób szukających ulgi w:

• Spaleniu słonecznym
• Stanie zapalnym skóry
• Bólu mięśni.

Nowsze opcje transdermalnego stosowania konopi to plastry zawierające konopie indyjskie, które są umieszczane bezpośrednio nad dotkniętym obszarem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.