Jak szybko wysuszyć marihuanę

Przez cały ten czas obserwowałeś, jak twoje małe rośliny rosną i finalnie… nadszedł ten czas! Zbiory! Wiele gramów marihuany gotowych do palenia – ale poczekaj, dlaczego jest ona tak wilgotna?

Niestety, ale to jeszcze nie koniec, przed nami długi proces suszenia… Jednak musisz być świadomy, że istnieją także sposoby na ekspresowe wysuszenie marihuany i cieszenie się swoimi zbiorami praktycznie od razu.

Wszystkie prezentowane przez nas dzisiaj rozwiązania są bardzo skuteczne, ale generalnie nie są one najbardziej polecane. Ponieważ jeśli zależy ci na najlepszej jakości dymu – cierpliwość to klucz. Ale jeśli nie masz czasu, zapraszamy do czytania.

KUCHENKA MIKROFALOWA

Znaleźliśmy kilka przepisów na wykorzystanie kuchenki mikrofalowej, ale dzisiaj zaprezentujemy ci tą, która dla nas jest najbardziej bezpieczna i najmniej ryzykowna.

Wszystko, czego potrzebujesz to talerz, ręcznik papierowy oraz oczywiście marihuana i kuchenka mikrofalowa. Zmiel marihuanę do pożądanego rozmiaru i umieść ją na talerzu. Rozłóż ją tak, aby zajmowała jak najwięcej powierzchni oraz tworzyła jak najcieńszą warstwę. Następnie umieść suchy, papierowy ręcznik na marihuanie, tak aby była ona całkowicie przykryta. Ustaw kuchenkę mikrofalową na około 30% jej mocy i włącz ją na około 10 sekund.

Po upłynięciu 10 sekund, wyjmij talerz z mikrofalówki i sprawdź marihuanę. Jeśli nie jest ona wystarczająco sucha, wymień ręcznik i powtórz proces, aż będziesz usatysfakcjonowany jej stanem.

WAPOWANIE

Jest to prawdopodobnie najłatwiejsza i najwygodniejsza metoda. Po prostu umieść zebraną marihuanę w waporyzatorze i ciesz się nią tak jak zawsze.

Waporyzatory nie spalają materii roślinnej, więc dodatkowa wilgotność nie jest jakimś dużym problemem. Metoda ta skupia się jedynie na wydobywaniu kannabinoidów z marihuany. Jeśli możesz manualnie ustawiać waporyzator, eksperymentuj z jego ustawieniami. Spróbuj najpierw obniżyć temperaturę; im niższa temperatura, tym mniej pary wodnej.

PIEKARNIK

Jeśli zależy ci na łatwym rozwiązaniu, ta metoda zdecydowanie jest dla ciebie. Z drugiej strony, może to być także metoda, w której marnują się największe ilości marihuany. Jeśli pozostawisz marihuanę w piekarniku na zbyt długo, THC może zacząć się rozkładać. Ponadto, jeśli temperatura będzie zbyt wysoka, możesz spalić marihuanę – i całe twoje wysiłki pójdą na marne. Upewnij się także, że używasz takiej ilości marihuany, którą jesteś w stanie od razu zużyć. Przechowywanie dekarboksylowanej marihuany przez długi czas to zły pomysł.

Ustaw piekarnik na 60ºC. Wyższa temperatura spowoduje spalenie THC oraz gruczołów żywicznych, co z kolei sprawi, że marihuana będzie znacznie słabsza. Włóż marihuanę do piekarnika na 10 minut, wyjmij, poczekać około 5 minut aż ostygnie, wymieszaj i powtórz proces, jeśli uważasz, że w pąkach nadal jest zbyt wiele wilgoci.

FOLIA ALUMINIOWA

W tej metodzie potrzebna ci będzie folia aluminiowa oraz lampa. Jednak pamiętaj, że nie może to być lampa o przypadkowej żarówce. Każda moc powyżej 40W spali marihuanę.

Po wybraniu żarówki, luźno umieść arkusz foli na kloszu lampy, aby światło trafiało w nią od dołu. Po wykonaniu tej czynności po prostu umieść marihuanę na folii i włącz światło. Mieszaj marihuanę co około 5 minut aż poczujesz się zadowolony z rezultatów.

CZAS TO TWÓJ NAJLEPSZY PRZYJACIEL

Niezależnie od tego, jak dobrze działają te metody, nic nie przebije cierpliwości. Niezależnie czy chodzi o kannabinoidy, czy o terpeny, z pewnością stracisz w jednym lub w drugim aspekcie. Jest powód, dla którego pomimo dzisiejszych postępów technologicznych hodowcy nadal pozostawiają pąki do wyschnięcia na stojaku. Jest to po prostu najlepszy sposób.

I oczywiście nic nie przebije słodkiego poczucia oczekiwania na to, aż kannabinoidy osiągną idealną równowagę smaku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.