Własna uprawa marihuany

Uprawa marihuany była jedną z najzabawniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek zrobiłem. Od jakiegoś czasu już nie uprawiam, ale około dziesięciu lat temu miałem dość przyzwoity ogród. Każdego roku uprawiam wiele rzeczy, takich jak pomidory i jarmuż, ale żadne z nich nie jest tak zabawne i satysfakcjonujące w uprawie jak marihuana. Pewnie wiele ma tu do powiedzenia to, że palę marihuanę a nie jarmuż. Ale uczciwie odkryłem, że jest to zabawa nie tylko z tego powodu.

Uprawianie innych rzeczy zwykle trwa długo, i niewiele zmienia się w roślinach z dnia na dzień. Mogę codziennie gapić się na ogórki i wydaje mi się, że nic się nie zmienia. Porównaj to z rosnącą marihuaną, gdzie ciągle widać zmiany. Najbardziej ekscytujący czas w ciągu dnia podczas uprawy marihuany był wtedy, kiedy włączałem światła, i po raz pierwszy danego dnia mogłem zobaczyć rośliny. Za każdym razem byłem w stanie zobaczyć wszelkiego rodzaju nowe wzrosty. Nigdy nie uprawiałem outdoor, co pewnie spowolniłoby proces, ale moi przyjaciele, którzy korzystają z tej metody mówią, że również mogą odnieść się do moich słów.

Marihuana jest piękną rośliną. Nie chce obrażać roślin cukini, ale po prostu nie są one tak ładne jak cannabis. Kiedy zbliża się do zbiorów, marihuana jest bujna i świeże. Fioletowe odmiany są szczególnie miłe dla oka, zwłaszcza późno w okresie kwitnienia. I zapach… niebiański zapach, który towarzyszy większości odmian. Moje drzewka jagodowe nie pachną niczym przez większość roku, nawet gdy kwitną.

W parze z uprawą marihuany wiąże się naprawdę wiele i zawsze upominam ludzi, żeby uspokoili nieco swoje oczekiwania. Ktoś usłyszy historie o zbieraniu kilogramów z jednej rośliny i zakłada, że to łatwe. „To tylko trawka, prawda?” Słyszałem to zdanie więcej razy, niż mogę to zliczyć. Faktem jest, że marihuana, dobra marihuana nie jest łatwa. Obejmuje wiele wzlotów i upadków, które zapewniają możliwość nauki. Chociaż istnieją solidne zasady, które każdy powinien przestrzegać, nie ma idealnej recepty na uprawianie marihuany.

Uprawa indoor oraz outdoor są zupełnie od siebie różne. Różne obszary geograficzne prezentują własne, unikalne zagadnienia, takie jak brak wystarczającej wilgotności, zbyt duża ilość ciepła lub zbyt duża wilgotność, co powoduje mrozoodporność. Jednak to, co jest najważniejsze to nasze podejście. Jeśli nastawisz się na przyjemność z procesu, nigdy nie będziesz rozczarowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.