Wędrówki górskie

Piesze wycieczki mogą być bardzo dobre dla zdrowia i wręcz odmładzające dla ducha. Jeśli to możliwe, wzięcie ze sobą marihuany może naprawdę poprawić doznania. Jednak warto pamiętać o kilku kluczowych rzeczach, aby wycieczka była po prostu bezpieczna.

Dobrze jest spędzać czas w otoczeniu natury. W dzisiejszych czasach jesteśmy odłączeni od przyrody bardziej niż kiedykolwiek. Jednak jeśli wybierzesz się w jakieś miejsce, gdzie nie ma WiFi z pewnością poczujesz wiele korzyści.
Poświęcenie kilku godzin na spędzenie ich z dala od współczesnego świata może okazać się naprawdę ogromnym dobrodziejstwem dla zdrowia psychicznego.

Wędrówki górskie to nie tylko piękne i naturalne widoki. Jest to wymagająca, ale bardzo satysfakcjonująca forma ćwiczeń na świeżym, górskim powietrzu. Sam lub z bliskimi przyjaciółmi – taka forma spędzania czasu jest bardzo zdrowa dla twojego zdrowia. Połączenie tego doświadczenia z marihuaną może sprawić, że stanie się to prawdziwą przygodą. Marihuana wzmacnia wrażenia widoków, dźwięków a także zapachów. Marihuana sprawia, że całe doświadczenie może być także duchowe. Piesze wędrówki to także dobry moment na zastanowienie się dokąd zmierzamy w swoim życiu, zwłaszcza jeśli mamy przed sobą dobrych kilka godzin marszu.

Cannabis może sprawić, że wędrówka będzie głęboko satysfakcjonującym doświadczeniem. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz czasu dla siebie czy po prostu chcesz cieszyć się naturą, cannabis jest doskonałym towarzyszem.

Aby zagwarantować, że takie doświadczenie jest również bezpieczne, przygotowaliśmy dla was kilka porad dotyczących postępowania z marihuaną w górach.
Pierwszym zagadnieniem, które od razu przychodzi nam na myśl, jest docelowe miejsce wędrówki. Jeśli mieszkasz w miejscu, które nadaje się do górskich wypraw – jesteś niesamowitym szczęściarzem, jednak nie zawsze tak jest. Nie zawsze też dostępne są środki transportu publicznego. I jeśli jedynym sposobem na dotarcie do celu jest samochód, potrzebny jest kierowca, który powstrzyma się od palenia marihuany.

Jeśli zamierzasz prowadzić samochód, musisz pamiętać, że nie możesz prowadzić samochodu pod wpływem cannabis. Jeśli palisz jointa, musisz odczekać przynajmniej 4 godziny przed ponowną jazdą – jako odpowiedzialny użytkownik marihuany. Jeśli jednak spożywałeś marihuanę w formie jedzenie, musisz poczekać CO NAJMNIEJ 6 godzin, aby mieć pewność, że możesz prowadzić samochód.

Musisz dokładnie wykalkulować czas. Będziesz na zewnątrz wiele godzin, więc upewnij się że masz przy sobie odpowiednie ubranie. Jeśli jest zimno, potrzebujesz odpowiedniej liczby warstw ubrań. Jeśli pogoda jest bardzo gorąca i słoneczna, powinieneś zaopatrzyć się w krem przeciwsłoneczny. Upewnij się również, że zawsze masz przy sobie wodę pitną. Bardzo ważne jest aby się nie odwodnić, a pamiętaj, że niektóre odmiany cannabis wywołują cotton – mouth. Możesz zapakować do plecaka także lekkie, i najlepiej zdrowe przekąski. Jednak pamiętaj, aby NIE wyrzucać śmieci w lesie.

Pamiętaj także, że im wyżej w górach jesteś, jest tam coraz mniej tlenu. W zależności od terenu górskiego, zmiany tlenu mogą być niedostrzegalne, ale pamiętaj, aby zbyt wiele od siebie nie wymagać. Parki narodowe zazwyczaj posiadają oznaczone trasy o różnych poziomach trudności. Jeśli wędrujesz wysoko po raz pierwszy, wybierz miejsce, które ma również łatwiejsze trasy. I pamiętaj – nie schodź z oznaczonej ścieżki. Staraj się używać tras, które znasz. Kiedy jesteś pod wpływem marihuany z pewnością nie chcesz się zgubić. Wybór trasy, którą dobrze znasz z pewnością pomoże ci tego uniknąć.

Jeśli już znajdziesz odpowiednie miejsce, pamiętaj aby także upewnić się, że nikomu w pobliżu nie będzie przeszkadzał fakt, że palisz marihuanę. Jeśli jednak nie jesteś w stanie tego sprawdzić, produkty spożywcze z marihuaną oraz koncentraty są bardziej dyskretnym sposobem na uzyskanie haju. Jeżeli jednak palenie leży bardziej w twoich preferencjach, wybierz odpowiednie miejsce, w którym nie będziesz nikomu przeszkadzać. Okaż szacunkiem preferencje innych osób.

Jaką odmianę marihuany wybrać?

Powinieneś być w stanie się skupić na zachowaniu balansu, dlatego tak ważne jest aby marihuana poprawiała twoje wrażenia a nie je zepsuła. Więc palenie ciężkich odmian indica, które często powodują couchlock może okazać się nienajlepszym wyborem. Zdecydowanie polecamy wybranie sativy, która poprawi twój nastrój i zachęci cię do eksplorowania trasy.

Udanej wędrówki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.