Życie jest lepsze, kiedy jesteś na haju

Większość rzeczy w życiu zyskuje na przyjemności kiedy jesteś na haju. Niezależnie od tego, czy cieszysz się ulubionym posiłkiem czy filmem, doświadczenie zawsze będzie dziesięć razy lepsze, gdy jesteś na haju. Pomyśl o tym. Czego marihuana nie jest w stanie zrobić? Oprócz łagodzenia bólu, ziele może pomóc ci się zrelaksować. Jeśli czujesz się słabo, marihuana z pewnością podniesie cię na duchu… Lista rzeczy jak te wydaje się nie kończyć! I mimo że jest wiele powodów do kochania marihuany, poniżej dziesięć przykładów, kiedy życie jest lepsze, gdy jesteś na haju.

1. Kiedy chcesz uzyskać najlepszy sen jak to tylko możliwe.

Masz problemy ze snem? Wystarczy, że sięgniesz po potężną indicę i po tobie. Po kilku buchach od razu przeniesiesz się do krainy marzeń sennych i uwierz mi – spać będziesz jak dziecko. Każdy palacz marihuany wie, że jeśli chce uzyskać najlepszy możliwy sen, palenie przed położeniem się do łóżka jest koniecznością.

2. Kiedy zamierzasz zjeść swój ulubiony posiłek.

Niezależnie od tego, czy jest to paczka zwykłych ziemniaczanych chipsów, czy serowa pizza, słowa nie są w stanie wyjaśnić, jak wszystko cudownie smakuje, gdy jesteś na haju, a zwłaszcza gdy doświadczasz gastro. Wszystko nawet pachnie lepiej. Kiedy weźmiesz pierwszy kęs, nie możesz przestać, co czasem może skutkować zjedzeniem całego ciasta naraz.

3. Kiedy się masturbujesz.

Możesz dosłownie masturbować się godzinami, i nie będziesz w ogóle zmęczony. Wierz lub nie, ale palenie marihuany może zwiększyć orgazm. A to nie wszystko, na rynku istnieją produkty zawierające marihuanę, które naprawdę zintensyfikować mogą przyjemność. Bez potrzeby drugiej osoby.

4. Kiedy musisz zmagać się z opinią publiczną.

Oczywiście, może to nie brzmieć odkrywczo czy rewelacyjnie, ale czasem komunikowanie się z innymi ludźmi może być naprawdę wyczerpujące. Jednak, gdy jesteś na haju, marihuana sprawia, że jest ci wszystko jedno, a sytuacja staje się bardziej niż znośna.

5. Kiedy masz konfrontację z rodziną.

Bądźmy realni. Nawet rodzina może od czasu do czasu cię zdenerwować, szczególnie kiedy wszystko o czym chcą z tobą rozmawiać odnosi się do tego jak było w szkole i czy nadal palisz. Na szczęście buch przed i po spotkaniu członków rodziny wystarczy, aby cała sprawa stała się co najmniej znośna.

6. Kiedy się obudzisz.

Jeśli potrzebujesz motywacji do wstania z łóżka marihuana wyciąga do ciebie pomocną dłoń! Filiżanka kawy i pyszny joint to wszystko czego potrzebujesz, aby wspaniale zacząć dzień.

7. Kiedy wyjdziesz z pracy.

Po długim, ciężkim dniu, marihuana jest wszystkim, czego potrzebujesz, aby poczuć się lepiej, niezależnie od tego czym się zajmujesz.

8. Kiedy oglądasz Star Wars.

To tylko luźny pomysł… ;))

9. Kiedy się nudzisz.

Nie ma czegoś takiego jak nuda, kiedy jesteś na haju.

10. Kiedy odpoczywasz ze swoim kotem.

Wspaniały czas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.