Rzucie tej gumy pozwoli ci przejść test antynarkotykowy

Jesteś przed badaniem śliny? Twórcy jednego z najbardziej detoksykujących napojów mają już rozwiązanie. Związki cannabis mogą pojawiać się w ślinie krótko po paleniu. Zwykle zostają one w ślinie do 24 godzin po spożyciu cannabis. Im więcej spożyjesz, tym bardziej prawdopodobne jest, że test okaże się być pozytywny. Ale czy jest jakiś sposób na obejście tego testu?

W przeciwieństwie do testów moczu, krwi i mieszków włosowych, marihuana nie pozostaje długo w ślinie. W przypadku okazyjnych konsumentów, można oczekiwać, że marihuana nie będzie wykrywalna już w ciągu kilku godzin. Większość osób jednak woli odczekać te przysłowiowe 24 godziny, aby mieć pewność. Ciężsi, regularni konsumenci powinni odczekać z pewnością nieco dłużej. Zwykle regularni użytkownicy muszą odczekać od 72 godzin do tygodnia, ze względu na przechowywanie przez organizm substancji zawartych w marihuanie.

Po spożyciu lub inhalacji, aktywne substancje cannabis transportowane są do komórek tłuszczowych. Z czasem, produkty THC mogą zostać ponownie uwolnione z powrotem do krwiobiegu. Jednak nie zostało jeszcze odkryte, czy te stężenia są na wystarczające, aby wpływać na test ślinowy.

W rzadkich przypadkach zdarza się, że niektóre osoby otrzymują pozytywny wynik testu do tygodnia po spożyciu marihuany. Jeśli jednak masz czas, zdrowe odżywianie, ćwiczenia, woda i abstynencja to najlepsze sposoby na usunięcie THC z organizmu. Jednak osoby, które znajdują się w iście podbramkowej sytuacji, mogą chcieć przetestować bardziej profesjonalne rozwiązania.

Clear Choice jest popularną nazwą w branży detoksykacji od 1993 roku. Marka oferuje szeroki wybór produktów oczyszczających i detoksykujących, w tym napojów, a nawet syntetyczny mocz.

Ich guma do żucia jest mile widzianym dodatkiem w linii produktów, oferując konsumentom szybki i dyskretny sposób na neutralizowanie wyników w przypadku testów ślinowych.

Guma zawiera wiele cukrów, przeciwutleniaczy i różnych postaci nadtlenku wodoru, które pomagają ukryć toksyny takie jak THC. Według Clear Choice, guma zaczyna działać w ciągu kilku sekund, a jej efekty trwają do około 30 minut.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.