sklep z nasionami marihuany, konopi, cannabis, trawki, ganji, thc

Rzucie tej gumy pozwoli ci przejść test antynarkotykowy

Rzucie tej gumy pozwoli ci przejść test antynarkotykowy, TanieSianie, Tanie Sianie

Jesteś przed badaniem śliny? Twórcy jednego z najbardziej detoksykujących napojów mają już rozwiązanie. Związki cannabis mogą pojawiać się w ślinie krótko po paleniu. Zwykle zostają one w ślinie do 24 godzin po spożyciu cannabis. Im więcej spożyjesz, tym bardziej prawdopodobne jest, że test okaże się być pozytywny. Ale czy jest jakiś sposób na obejście tego testu?

W przeciwieństwie do testów moczu, krwi i mieszków włosowych, marihuana nie pozostaje długo w ślinie. W przypadku okazyjnych konsumentów, można oczekiwać, że marihuana nie będzie wykrywalna już w ciągu kilku godzin. Większość osób jednak woli odczekać te przysłowiowe 24 godziny, aby mieć pewność. Ciężsi, regularni konsumenci powinni odczekać z pewnością nieco dłużej. Zwykle regularni użytkownicy muszą odczekać od 72 godzin do tygodnia, ze względu na przechowywanie przez organizm substancji zawartych w marihuanie.

Po spożyciu lub inhalacji, aktywne substancje cannabis transportowane są do komórek tłuszczowych. Z czasem, produkty THC mogą zostać ponownie uwolnione z powrotem do krwiobiegu. Jednak nie zostało jeszcze odkryte, czy te stężenia są na wystarczające, aby wpływać na test ślinowy.

W rzadkich przypadkach zdarza się, że niektóre osoby otrzymują pozytywny wynik testu do tygodnia po spożyciu marihuany. Jeśli jednak masz czas, zdrowe odżywianie, ćwiczenia, woda i abstynencja to najlepsze sposoby na usunięcie THC z organizmu. Jednak osoby, które znajdują się w iście podbramkowej sytuacji, mogą chcieć przetestować bardziej profesjonalne rozwiązania.

Clear Choice jest popularną nazwą w branży detoksykacji od 1993 roku. Marka oferuje szeroki wybór produktów oczyszczających i detoksykujących, w tym napojów, a nawet syntetyczny mocz.

Ich guma do żucia jest mile widzianym dodatkiem w linii produktów, oferując konsumentom szybki i dyskretny sposób na neutralizowanie wyników w przypadku testów ślinowych.

Guma zawiera wiele cukrów, przeciwutleniaczy i różnych postaci nadtlenku wodoru, które pomagają ukryć toksyny takie jak THC. Według Clear Choice, guma zaczyna działać w ciągu kilku sekund, a jej efekty trwają do około 30 minut.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie.