Sposoby w jakie cannabis może poprawić twój związek

Związki bywają trudne. Nie ważne kim jesteś, nie istnieje coś takiego jak „idealny” związek. Jak mógłby istnieć? Wszyscy jesteśmy zaprojektowani do bycia niedoskonałymi, więc nasza zdolność do utrzymywania relacji będzie w wiecznym toku. Niektórym ludziom marihuana może pomóc w procesie akceptowania wad drugiej osoby.

A więc marihuana:

• przełamuje bariery emocjonalne

„Miałam pacjentów, którzy mówili, że czują się bardziej otwarci emocjonalnie podczas palenia,” mówi doktor Julie Holland, redaktor The Pot Book: A Complete Guide to Cannabis. „Jeśli dwie osoby stosują marihuanę, odchodzą od tej emocjonalnej krawędzi.”

• usuwa lęk i depresje z równania

Lekarze nawet nie mają czasu na mrugnięcie pomiędzy przepisywaniem antydepresantów dla niezliczonej ilości „zaburzeń emocjonalnych”, które mogą lub nie mogą istnieć. Żyjemy w nadmiernie stymulowanym i pełnym stresu świecie, który często odbija się cieniem na jednostki, jak również partnerów w danym związku. Marihuana jest dobrym narzędziem, ponieważ posiada możliwości rozwiązywania problemów na wiele sposobów. Istnieją szczepy na rynku, których podstawową funkcją jest działanie antydepresyjne.

• zapobiega ranieniu siebie nawzajem

Badanie przeprowadzone w 2014 roku przez naukowców z University of Buffalo odkryło, że istotnie zanotowano mniejszą częstość występowania przemocy w rodzinie wśród małżeństw, które palą marihuanę. Nawet po uwzględnieniu takich rzeczy jak zmienne demograficzne, problemy behawioralne i spożywanie alkoholu.

• lepszy seks

Nie jest tajemnicą, że marihuana jest naturalnym afrodyzjakiem. Na rynku istnieją licencjonowane produkty, które zaprojektowane są specjalnie pod kątem kontaktów seksualnych oraz nasilania orgazmów.
„Czuję, że jestem w stanie o wiele bardziej zatracić się w chwili, spędzam mniej czasu na myśleniu czy to co robię jest właściwe, mniej zastanawiam się nad moim ciałem i po prostu pokazuje, czuje pożądanie seksualne.”
Jeden chłopak anonimowo powiedział „Marihuana pomogła mi się zrelaksować i cieszyć seksem, podczas gdy w przeszłości miałem wiele obaw dotyczących tej części kontaktu z drugą osobą.”

• daje nowe sposoby na zacieśnianie więzi

Według badania przeprowadzonego przez Open University w 2013 roku, posiadanie wspólnych interesów jest postrzegane jako „kluczowe złącze w relacji pary.” Dla niektórych ludzi jest to jazda na rowerze, dla innych wspólne gotowanie. Nie ma przeciwwskazań aby palenie marihuany nie służyło temu samemu celowi.

• odblokowuje kreatywność pomiędzy tobą i twoim partnerem

Jedno z badań wykazało, że stosowanie cannabis pozwoliło ludziom wymyślić większy zakres związanych ze sobą pojęć. Zatem wydaje się, że marihuana sprawia iż „mózg pracuje lepiej w wykrywaniu odległych skojarzeń, które prowadzą do radykalnie nowych pomysłów.”
Inni badacze odkryli, że niektórzy uczestnicy poprawili swoją płynność słowną.

• zmniejsza spożycie alkoholu

Badanie z Harm Reduction Journal pokazuje, że marihuana może być stosowana jako mniej szkodliwy substytut alkoholu, leków na receptę oraz nielegalnych narkotyków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.