Czy naprawdę można mrozić cannabis?

Mrożenie marihuany może wydawać się dziwnym pomysłem, ale staje się to coraz bardziej powszechną praktyką wśród zarówno małych jak i dużych, komercyjnych hodowców. Oczywiście, istnieje pewne ryzyko, ale jak to mówią, bez ryzyka nie ma nagród.

Prawdopodobnie nie jest zaskakującym fakt, że wielu hodowców mrozi marihuanę po zbiorach. Być może sam próbowałeś tej praktyki.

Oczywiście najbardziej popularne jest przechowywanie suchej marihuany w słoikach w lodówce, ale niektórzy idą o krok dalej i mrożą marihuanę. Hodowcy outdoor, którzy uprawiają marihuanę sezonowo, a nawet dwa razy w roku, są wielkimi mistrzami przechowywania jej.

Jeśli twoim celem jest po prostu przechowywanie niewielkich zapasów dla siebie, typowe szklane słoiki mogą okazać się wystarczające. Większość hodowców zgodzi się, że dobry słoik przechowywany w chłodnym, ciemnym miejscu utrzyma pąki w idealnym stanie przez około 18 miesięcy. Jeśli jednak twoje zbiory okażą się naprawdę duże (kilka kilogramów) i nie będziesz chciał ich marnować, musisz znaleźć metodę, która jeszcze bardziej wydłuży okres przydatności twojej marihuany. Nie musisz inwestować w nic drogiego, zwyczajne mrożenie marihuany to najlepsza dostępna opcja.

Oczywiście istnieje wiele błędnych informacji w internecie, że mrożenie marihuany jest złym, albo nawet najgorszym pomysłem!

…my zdecydowanie się w tym nie zgadzamy, ponieważ informacje, które otrzymaliśmy oraz osobiste doświadczenia mocno sugerują, że jest inaczej.

Mrożenie marihuany dla utrzymania jej świeżości jest prawdziwie wspaniałą opcją dla domowych hodowców.

Koniecznie daj nam znać w komentarzach, czy masz jakieś doświadczenie z tą metodą przechowywania cannabis i co o niej myślisz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.