Trawka jest reklamowana w podziemiach Nowego Jorku

Kiedy większość ludzi myśli o czymś zielonym w Nowym Jorku, na myśl przychodzi Central Park. Ale tętniące życiem metropolie mają teraz nieco inne priorytety, a mianowicie – pierwsze reklamy medycznej marihuany, oferowane przez Vireo Health w systemie metra Empire States.

Nowy stan umysłu w Nowym Jorku?

Vireo Health to grupa naukowców, lekarzy i pracowników służby zdrowia, którzy zbudowali kompleksowy plan na rozwój leków z pochodnych cannabis.

Plakaty przedstawiają ludzi, którzy są przeciwieństwem kwintesencjalnego stereotypowego „palacza” związanego ze wszelkimi rodzajami marihuany, z wielkimi uśmiechami na twarzach.

Począwszy od maja 2017 roku, liczba zarejestrowanych pacjentów w Nowym Jorku wzrosła do prawie 20.000 osób, jednak oczekuje się kolejnego wzrostu, zaraz gdy PTSD zostanie dodane do listy leczonych za pomocą medycznej marihuany stanów chorobowych.

Vireo Health’s Chief Medical Officer, doktor Stephen Dahmer powiedział:

Nasze ‘Ask Your Doctor about Medical Marijuana’ (Zapytaj Swojego Lekarza o Medyczną Marihuanę) ma zachęcić pacjentów, zwłaszcza tych cierpiących na ból chroniczny, do otwarcia się przed lekarzami oraz zdobywania informacji czy faktycznie marihuana może pomóc w ich przypadku.

Wraz z nowymi dodatkami do listy kwalifikujących się warunków, państwo ma również plany wydania licencji pięciu firmom cannabis w najbliższych miesiącach.

Jednak Vireo Health ma nadzieję, że Nowojorczycy, którzy odwiedzą swojego lekarza za sprawą reklam, kupią medyczną marihuanę u nich, a nie u licencjonowanych dystrybutorów w Nowym Jorki.

Jak twierdzi firma, nie jest to tylko reklama ich biznesu, ale również pomoc w powstrzymaniu rozprzestrzeniania piętna związanego z medyczną marihuaną,

Reklama w systemie metra w Nowym Jorku nie tylko przyczynia się do zwiększania świadomości publicznej na temat medycznej marihuany wśród milionów podróżujących, ale także zwalcza ciągłe piętno z nią związane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.