Podróżowanie z marihuaną

Ze względu na to, że prawo dotyczące cannabis zmienia się i różni w zależności od miejsca na świecie ważne jest, aby nie dać się zaskoczyć.

Niezależnie od tego, czy mieszkasz w miejscu przyjaznym dla cannabis, czy też je odwiedzasz, musisz pamiętać o kilku ważnych rzeczach podczas podróży z marihuaną. Ze względu na to, że prawo dotyczące cannabis zmienia się i różni w zależności od miejsca na świecie ważne jest, aby nie dać się zaskoczyć.

Musisz pamiętać, że nielegalne jest przewożenie cannabis przez linie państwowe lub granice międzynarodowe bez względu na wszystko – większość portów lotniczych zakazuje cannabis. Godnym uwagi wyjątkiem jest podróżowanie lotnicze w stanie Oregon, ponieważ pozwala on na latanie z cannabis na inne lotniska w granicach stanu. Niektóre porty lotnicze w Kalifornii oraz stanie Waszyngton również postanowiły rozluźnić postawę odnośnie pasażerów podróżujących z marihuaną.

Jednak pamiętaj, aby przejrzeć przepisy dotyczące limitów posiadania marihuany w miejscu, do którego będziesz podróżować z marihuaną. W niektórych państwach ilość cannabis, którą dana osoba może mieć ze sobą różni się w zależności od celu – rekreacyjnego lub medycznego, a także innych faktorów, więc sprawdź te informacje dokładnie zanim wyruszysz w podróż.

Pamiętaj także, aby posiadać ze sobą ważną i aktualną identyfikację oraz wszelkie dokumenty, które upoważniają cię jako medycznego konsumenta cannabis, w łatwo dostępny miejscu. Będziesz potrzebować tychże dokumentów podczas podróży, i zawsze musisz je mieć pod ręką, jeśli zostaniesz zatrzymany z jakiegokolwiek powodu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.