Co się dzieje z domami po wykryciu upraw?

Pueblo, Colo. – Rozbudowane systemu elektryczne obecne w wielu z 29 domów w Pueblo West i innych częściach hrabstwa, w których znaleziono nielegalną marihuanę zostały przywrócone do standardów nakładanych przez Pueblo Regional Building Department.

Jednak jak mówi Pueblo Regional Building Department wciąż istnieją tam problemy z pleśnią.

Jeden z domów posiadał tak rozległy system elektryczny, że aż spowodował on pożar. Straż pożarna przyjechała ugasić pożar, który po przeprowadzeniu dochodzenia okazał się być powodowany przez zbyt dużą ilość energii elektrycznej, która była podłączona do domu. Policjanci znaleźli dodatkowy sprzęt podłączony do skrzynki elektrycznej, co następnie doprowadziło do odkrycia nielegalnej uprawy marihuany.

Miesięczny rachunek za energię elektryczną w tym domu wynosił ponad 1500 dolarów, czyli pięć razy więcej niż średni rachunek w takiej wielkości rezydencji.

Dave Vaughn z Pueblo Regional Building Department powiedział, że wszystkie domy z wyjątkiem jednego zostały przywrócone do wymaganych standardów.
Pueblo Regional Building Department nie został powołany do każdego domu, w którym doszło do wykrycia marihuany: tylko do tych, w których koniecznie było przeprowadzenie inspekcji.

„Naprawienie problemów z elektrycznością nie zajęło nam dużo czasu. Wszystko co musieliśmy zrobić to usunąć nadprogramowe połączenia i podpiąć wszystko według naszych standardów” – Vaughn.

Sarah Joseph, funkcjonariusz z Pueblo City-County Health Department, mówi że wydział zdrowia również wzywany był do powyższych domów zaraz po tym, jak odkryto, że pleśń widoczna jest zarówno na wewnętrznych jak i zewnętrznych ścianach.
Wszystkie domy z problemami tego rodzaju zostały oznaczone ostrzeżeniami o problemach. Właściciele muszą dokonać napraw na własną rękę i naprawić pleśń, a w domu nie można mieszkać dopóki nie zostaną spełnione wymagane standardy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.