Marihuana sprawi, że lato będzie jeszcze lepsze

Czego można nie kochać o naszym słodkim lecie? Piękna pogoda zachęca do różnego rodzaju zajęć, od grilla po siatkówkę plażową. I oczywiście, kto może obyć się bez palenia marihuany na świeżym powietrzu…

Jeśli potrzebujesz inspiracji w jaki sposób winkorporować marihuanę w letnie aktywności, poniżej kilka najlepszych, w których cannabis odnajdzie się idealnie.

1. Relaks na materacu w basenie.

Nie ma nic lepszego, niż pływanie na materacu w basenie, szczególnie jeśli jest on w jakimś śmiesznym kształcie – jednorożec, flaming, pączek, sam wybierz. Ale jeśli chcesz zintensyfikować swoje doświadczenie, połóż się, zapal marihuanę i zrelaksuj. Niezapomniane doświadczenie gwarantowane.

2. Koncerty.

Kiedy zmiksujesz świetną muzykę, bliskich przyjaciół i marihuanę razem, znajdziesz się w jednym z najlepszych momentów w swoim życiu. Koncerty i cannabis to niebiańska mieszanka.

3. Całodniowe wycieczki na plażę.

Wycieczki plażowe zawsze są gwarancją dobrze spędzonego czasu. Nie tylko możesz zacząć palić z kolegami już w samochodzie, ale możesz również robić to naprzeciwko morza czy oceanu. Możesz nawet palić w wodzie!

4. Kemping.

Kemping oferuje wiele sposobów na spalenie się w wielkim plenerze. Możesz na przykład palić w namiocie, albo znaleźć dobre miejsce w lesie. Należy jednak uważać na leśniczego lub dzikie zwierzęta – zależnie od obszaru w którym mieszkasz.

5. Letnie pikniki.

Najpierw upal się porządnie, a potem rozkoszuj się wszystkimi pysznymi przekąskami, które przygotowałeś. A na deser… nie ma nic lepszego niż brownie lub jakieś inne ciasto zawierające cannabis.

6. Relaks na werandzie.

Jeśli chcesz wyjść z domu, ale nie jesteś w nastroju do robienia czegokolwiek po prostu posiedź na werandzie, tarasie, ganku. Wszystko czego potrzebujesz to dobra książka i twoja ulubiona odmiana marihuany.

7. Opalanie się.

Dla niektórych ludzi, brązowa skóra w okresie letnim to konieczność. Opalanie samo w sobie jest bardzo relaksujące, ale jeśli weźmiesz ze sobą swoje ulubione zioło, pozwolisz swojemu umysłowi na mini-wakacje.

8. Targi.

Różnego rodzaju targi, festiwale to świetna sprawa. Oprócz tego, że jest mnóstwo jedzenia, gier, każde targi zapewniają również swoje własne, szalone rozrywki. Pamiętaj, aby mieć ze sobą na nich jointa, a z pewnością będą one dla ciebie niezapomniane.

9. Sporty wodne.

Od surfowania po narty wodne, istnieje wiele sportów, przy których marihuana sprawdzi się idealnie. Jednak palenie podczas wykonywania ich może nie być dobrym pomysłem ze względu na bezpieczeństwo… ale hej! Zawsze możesz palić podczas pływania łodzią, albo po zakończeniu wykonywania danej aktywności.

10. Piesze wycieczki.

Co jest lepszego niż wycieczki po paleniu marihuany? Obserwowanie zapierających dech w piersiach widoków to jest to!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.