Palenie

Najszybszym sposobem spożywania marihuany jest jej palenie – efekty odczujesz w ciągu kilku minut. Z tego powodu istnieje kilka opcji w tej kategorii, a w tym:

• Wapowanie: Jeśli szukasz metody palenia marihuany, która jest najlepsza dla twojego zdrowia, musisz zainwestować w waporyzator. Narzędzie to ogrzewa marihuanę zamiast ją spalać, więc nie wdychasz żadnej spalonej materii do płuc. Jeśli jest to metoda w którą musisz zainwestować więcej pieniędzy niż w inne metody, ponieważ waporyzatory nie są zazwyczaj tanie.

• Jointy i blanty: Jointy i blanty, obydwa, to zwijanie skruszonego kwiatu marihuany jak papieros lub cygaretkę. Stosuje się dwa różne rodzaje papierów – inne dla każdego, blanty są zazwyczaj większe niż jointy. Po kilku buchach efekty odczujesz praktycznie natychmiast – te metody są jednak najgorsze dla twoich płuc.

• Fifki i misy: Korzystanie z fifki jest prawdopodobnie najłatwiejszym sposobem na zapalenie twojej marihuany. Nie musisz kupować drogiego sprzętu – możesz go łatwo znaleźć za około 20 – 50 zł – i nie ma potrzeby zwijania niczego. Po prostu zapakuj pąki, zapal, wdychaj.

• Bongo: kolejnym narzędziem po fifkach są fajki wodne. Bongo posiada długą szyjkę, która pomaga sprawić, że palenie jest mniej drażniące dla gardła użytkownika.

• Dabowanie: Dabbing jest bez wątpienia najskuteczniejszym sposobem na stosowanie marihuany, ponieważ zakłada ona używanie wyjątkowo skoncentrowanej formy marihuany. Ale podobnie jak przy wapowaniu, dabowanie może być początkowo drogie, ze względu na to, że proces jest nieco skomplikowany.
Oczywiście, mimo iż jest to najszybsza metoda przyjmowania marihuany, efekty również znikają po upływie 2 – 4 godzin, w zależności od mocy materiału i częstotliwości palenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.