Łączenie Czekolady z THC

Łączenie czekolady z marihuaną może zmienić moc THC.

Naukowcy odkryli, że składniki obecne w czekoladzie mogą wpływać na elementy zawarte w konopiach indyjskich, prowadząc do pewnych nieprzewidywalnych efektów.

Jakby dawkowanie marihuany nie było wystarczająco skomplikowane, grupa naukowców odkryła niedawno, że czekolada jest w stanie zburzyć tę delikatną równowagę, zaciemniając obecność marihuany do tego stopnia, że ​​testerzy nie znają ilości THC obecnego w jadalnym produkcie.

Czekolada z 10 mg THC może zawierać znacznie więcej, sprawiając, że dana osoba odczuwa o wiele bardziej intensywne efekty, niż oczekiwano.

„Zwykła zmiana ilości próbki w fiolce może decydować o tym, czy próbka przejdzie, czy nie, co może mieć ogromny wpływ na producenta batoników czekoladowych, a także na klienta, który może przypadkowo przedawkować” – wyjaśnia David Dawson, jeden z badaczy, którzy dokonali tego odkrycia.

Według Associated Press chemia staje się bardzo ważną częścią przemysłu marihuany, zwłaszcza że ludzie chcą kupować produkty takie jak mleko, kawa i słodycze, wszystkie zawierające konopie indyjskie.

Eksperci wyjaśniają, że z jakiegoś powodu czekolada wyrzuca wiele związków obecnych w konopiach; im więcej czekolady, tym trudniej uchwycić dawkę THC.

Pomimo postępu i szybkiego rozwoju przemysłu marihuany, niezbędne testy i badania z udziałem tej rośliny nie zostały przeprowadzone, co pozostawia wiele aspektów niejasnych.

Ponieważ marihuana rekreacyjna i medyczna jest legalna w wielu krajach, firmy odpowiedzialne za wytwarzanie tych produktów muszą znaleźć dokładne sposoby testowania swoich produktów, aby uniknąć problemów z władzami. Na dobre lub na złe branża nie jest już tak nieformalna, jak kiedyś.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.