thc-thc com

Tragically Hip – kolejny zespół na scenie medycznej marihuany

Zespół, który od 33 lat jest stałą ikoną kulturalną Kanady, wchodzi w nową arenę: cannabis. Tragically Hip współpracuje z firmą Newstrike, prowadząc na giełdzie sprzedaż TSX-V pod symbolem HIP.

Zespół, składający się z wokalisty Gord Downie, gitarzysty Paul Langlois, gitarzysty Rob Baker, basisty Gord Sinclair, i perkusisty Johnny Fay zasłynął wśród Kanadyjczyków pod wieloma względami.

Od bluesowych i rustykalnych ballad do przyjemnych, ale ciężkich melodii, grupa zaczęła grać w małych salach już w 1984 roku. Wkrótce, ich hipnotyczne dźwięki sprawiły, że katapultowali z pubów i małych sal na scenę narodową.

Z biegiem lat, ich ojczyzna pobłogosławiła ich albumami, które trzykrotnie pokryły się platyną, otrzymali 16 nagród Juno i międzynarodowe wyróżnienia. Tragically Hip posiada nawet własny znaczek pocztowy.

Jednak w zeszłym roku zespół dotknęła tragedia – wokalista Gord Dowie dowiedział się, że choruje na raka mózgu. Trasa koncertowa w 2016 roku, która miała celem celebrowanie wydania 14 albumów, uważana jest za ich ostatnią.

Mimo, że członkowie zespołu nie pałają miłością do cannabis, choroba wokalisty jest z pewnością katalizatorem, który sprawia, że mają oni bardziej terapeutyczne spojrzenie na roślinę.

Więcej na TanieSianie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

thc-thc.com
thc-thc

seedbay akseeds

Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie.