Odmiany, Które Można Palić w Ciągu Dnia

Przykłady odmian, które można palić w ciągu dnia.

Najpopularniejsze odmiany, które wykorzystuje się w ciągu dnia są często znane ze swoich energetyzujących właściwości i zwiększania produktywności.

Najlepsze z nich to:

Auto Frisian Dew: Równowaga zachowana pomiędzy sativą i indicą w tej odmianie poprawia fokus, uspokaja umysł i podnosi nastrój. Ze względu na to, że odmiana posiada mniej THC niż wiele odmian sativa, posiada także mniejszą szansę na wywoływanie efektów psychoaktywnych.

Jack Herer: 55% sativa i 45% indica. Jack Herer oferuje bardzo zrównoważone doświadczenie. Jeśli doświadczasz objawów takich jak ból i nudności, które lepiej jest leczyć odmianami indica, z pewnością skorzystasz z tej odmiany.

Amnesia Haze: Jako hybryda, w której dominuje sativa, Amnesia Haze wpływa mocno na zwiększenie energii. Proporcja indica do sativa w niej to 80:20. Amnesia Haze szczególnie wyróżnia się tym, iż doskonale potrafi oczyścić umysł i poprawić nastrój.

Blueberry: To odmiana idealna dla pacjentów potrzebujących zarówno zastrzyku energii jak i ulgi w doświadczanych stanach lękowych. Odmiana to 60:40, dzięki czemu poczujesz się szczęśliwy, ale nie nerwowy czy niespokojny.

Sour Diesel: Jeśli posiadasz wysoką tolerancję na umysłowe efekty odmian sativa, z pewnością sprawdzi się u ciebie Sour Diesel. Da ci kopa, którego potrzebujesz, tym samym zwiększając twoją kreatywność i produktywność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.