Marihuana Zbliża, a Nie Dzieli

Badanie pokazuje, że marihuana staje się coraz mniejszym problemem w Stanach Zjednoczonych. Coraz więcej wyborców na całym świecie opowiada się za marihuaną w porównaniu do poprzednich lat.

Jeśli jest jedna kwestia, na którą wszyscy Amerykanie mogą się teraz zgodzić – to jak bardzo są podzieleni w większości głównych problemów. Jednak pomimo tego znaczącego podziału jest jeszcze jedna rzecz, z którą zgadza się coraz więcej osób:

legalizacja marihuany.

Mimo, że jasne jest, iż zwycięstwo demokratycznego kandydata na prezydenta byłoby ogólnie bardzo korzystne dla całych Stanach Zjednoczonych, podobnie jak obecność większej liczby demokratów w Senacie, liczby pokazują teraz bardziej niż kiedykolwiek, że Republikanie również mogą opowiadać się za legalizacją marihuany.

„Przeważa mądrość, że konserwatywna administracja będzie mniej otwarta, ale myślę, że obecnie legalizacja jest jak najbardziej nieunikniona” – powiedział Sturges Karban, dyrektor naczelny ManifestSeven, firmy logistycznej cannabis, w Philadelphia Inquirer. Opisuje on federalną legalizację jako „polityczną„ trzecią szynę”.

Może to być poważny krok dla branży, ponieważ poparcie senatora dla konopi indyjskich jest obecnie brakującym elementem w legalizacji marihuany w całym kraju. Arizona, Montana i Południowa Dakota, trzy konserwatywne stany, które niekoniecznie byłyby uważane za centra konopi indyjskich, głosują w sprawie kwestii legalizacji marihuany! New Jersey, Mississippi i Południowa Dakota, trzy inne mało prawdopodobne stany, które przyjmą konopie, również rozważają jakąś formę legalizacji.

„Ludzie boją się marihuany znacznie mniej niż kiedyś” – powiedział John Fanburg dla The Inquirer. Jest on współprzewodniczącym praktyki cannabis w New Jersey, która wzięła udział w ankiecie. To, jak mówi, jest wynikiem programu medycznego marihuany, który znacznie rozwinął się w ostatnich latach, przekonując wiele osób, że marihuana wcale nie jest taka zła.

Badanie przeprowadzone w New Jersey w tym miesiącu przez firmę Brach Eichler LLC ujawniło, że ten stał prawdopodobnie zagłosuje za zalegalizowaniem rekreacyjnej marihuany, częściowo dzięki wsparciu Republikanów. Okazało się, że w całym New Jersey, biorąc pod uwagę wszystkich ankietowanych, 74 procent demokratów i 52 procent republikanów popiera legalizację.

Według sondażu przeprowadzonego na Monmouth University w Arizonie, wyniki sondażu pokazują, że aż 56% mieszkańców popiera całkowitą legalizację, co jest kolejną mało prawdopodobną liczbą z bardziej konserwatywnego stanu bez historii ustawodawstwa dotyczącego cannabis.

„Czerwone stany są empirycznym dowodem na to, że istnieje wystarczające zapotrzebowanie i poparcie na poziomie podstawowym,” powiedział Karban. „Jak Waszyngton może to ignorować?”

„Jeśli chodzi o zmiany prawa federalnego, wydajemy się być bardzo blisko tych zmian” – powiedział Graham Boyd, szef komitetu New Approach Political Action Committee.

Ze względu, że ten trend utrzymuje się w całym kraju, wydaje się coraz bardziej prawdopodobne, że legalizacja marihuany może stać się rzeczywistością na szczeblu federalnym. Listopadowe wyniki wyborów pokażą, jak bliska może być taka przyszłość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.