Korzyści Sportowe Dla Atletów Stosujących Cannabis

Korzyści Sportowe Dla Atletów Stosujących Cannabis, TanieSianie, Tanie Sianie

Nie powinno dziwić, że sportowcy uprawiający sporty ekstremalne prawdopodobnie używają konopi indyjskich, zwłaszcza ci, którzy uprawiają sporty, które zapewniają ogromne przypływy endorfin.

W badaniach wykazano, że sporty ekstremalne angażują receptory endokannabinoidowe znajdujące się w mózgu. Ponadto wykazano, że zaangażowanie tych receptorów sprzyja wzrostowi neuronów. M.N. Hill wykazał, że odrętwienie końca receptorów endokannabinoidowych w mózgach szczurów hamuje wzrost komórek mózgowych, który jest zwykle związany z ćwiczeniami.

Podczas gdy konopie indyjskie mogą oferować podobny przypływ endorfin, co sporty ekstremalne, istnieją inne korzyści dla wyników sportowych osób, które biorą udział w ich konsumpcji.

Przede wszystkim wykazano, że używanie konopi indyjskich zwiększa koncentrację.

Niezależnie od tego, czy sportowcy wpadają w wielką falę, unikają ciężkich ciosów, czy balansują podczas poruszania się z ekstremalną prędkością, skupienie sportowca może być różnicą między pierwszym miejscem a podróżą do szpitala.

Konopie indyjskie mogą pomóc poprawić skupienie sportowca w ekstremalnych warunkach.

Ponadto, naukowcy z Vanderbilt University wykazali, że sygnalizacja endokannabinoidowa tłumi reakcje fizjologiczne związane z lękiem. Nawet najlepsi sportowcy w sportach ekstremalnych będą odczuwać niepokój przed, w trakcie i po zawodach. Używanie marihuany w tych czasach może pomóc zmniejszyć niepokój sportowca, a następnie poprawić jego ogólną wydajność.

Czy wszyscy atleci sportów ekstremalnych powinni używać marihuany?

Krótko mówiąc, odpowiedź brzmi nie. Używanie konopi w sportach ekstremalnych z pewnością nie jest dla każdego sportowca. Jednak ci, którzy dostrzegają korzyści, jakie ma do zaoferowania marihuana, nie powinni się wstydzić. Wykazano, że marihuana pomaga wielu sportowcom szybciej się regenerować i poprawiać wyniki, co czyni ją realną opcją dla każdego, kto chce zwiększyć swoje umiejętności.

I podczas gdy wiele sportów zakazuje używania konopi podczas zawodów lub w ogóle, organy zarządzające sportami zawodowymi zaczynają akceptować naukę stojącą za medycznymi i sportowymi korzyściami oferowanymi sportowcom używającym konopi i ich różnych form. Jej stosowanie staje się coraz powszechniej akceptowane, co miejmy nadzieję spowoduje w niedalekiej przyszłości złagodzenie ograniczeń dotyczących spożycia konopi przez sportowców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie.