Kolorado „wywąchało” nowy problem wiążący się z uprawą marihuany

Firmy które powodują nieprzyjemne zapachy czekają wielkie zmiany w Denver. Konkretnie chodzi o operacje uprawy marihuany. Rada miasta Denver uchwaliła nowe przepisy regulujące zapach.

Department of Environmental Health (Departament Zdrowia Środowiskowego) stwierdził, że najwięcej skarg generuje Północne Denver. Organizacja w Denver otrzymuje 100 formalnych skarg rocznie.

„Wiele ze skarg dotyczy marihuany,” powiedział rzecznik Department of Environmental Health , Gregg Thomas.

Thomas powiedział, że od czasu legalizacji marihuany departament myślał nad nowymi sposobami regulowania zanieczyszczenia powietrza. Rada miejska podjęła ostateczną decyzję.

„To częściowo odważny, nowy świat, w który wchodzimy.”

W przeszłości specjaliści służby zdrowia używali urządzeń takich jak Nasal Ranger do wykrywania natężenia zapachu podczas ewentualnych naruszeń.

Nowe przepisy obejmują rozszerzoną definicję tego kto może narzekać na zapach, a także wydłuża czas z 12 godzin do 30 dni, w którym musi być dostarczone pięć skarg w celu wyzwolenia egzekwowania prawa. Największa zmiana obejmuje centralne gałęzie przemysłu, w tym przemysłu marihuany, zmuszając je do opracowania i przedstawienia planów kontroli zapachu do miasta.

„Jestem przekonany, że zapachy będą minimalizowane wraz z przedstawioną gotowością do pracy z nowymi planami,” powiedział Thomas.

Po sfinalizowaniu, nowy plan prawdopodobnie wejdzie w życie wraz z nowym rokiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.