Jak pozbyć się koników polnych?

Jak pozbyć się koników polnych z uprawy marihuany.

• Insektycydy.

Używanie insektycydów, które są specjalnie projektowane do zabijania koników polnych to skuteczny sposób na pozbycie się ich. Upewnij się jednak, że są to środki naturalne, nie syntetyczne. Insektycydy wykonane z syntetycznych składników mogą mieć niekorzystne skutki uboczne dla twojego organizmu.

Insektycydy można natryskiwać bezpośrednio na koniki polne lub w miejsca, gdzie je powszechnie widziałeś. Spryskaj spód liści i ich boki.

• Mydła przeciw konikom polnym.

Jeśli nie jesteś wielkim fanem sprejów do insektów, równie dobrze możesz wybrać mydła. Są one skuteczne w zabijaniu koników polnych, ponieważ osłabiają one ich powłoki zewnętrzne. Nie szkodzą one również otaczającym im roślinom i zwierzętom. Kolejną fajną rzeczą w tym kontekście jest to, że mydła nie pozostawiają zbyt wiele pozostałości. Jedyna rzecz o którą musisz zadbać to pokrycie całego obszaru prawidłowo, ponieważ mydła łatwo odparowują.

• Olej Neen.

Olejek z Neen to kolejny skuteczny zabójca, który działa zdecydowanie mocniej niż jego dwaj poprzednicy. Dlatego – powinieneś zachować ostrożność podczas korzystania z niego. Inną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę jest to, że pozostawia on nieprzyjemny zapach i wpływa na smak otaczających go roślin, więc musisz szczególnie zwrócić uwagę na to, aby nie nałożyć go na pąki.

• Biedronki.

Nie wszystkie insekty są złe w przypadku uprawy cannabis. W rzeczywistości, niektóre mogą być zaciętymi sojusznikami, którzy mogą pomóc chronić twoje plony. Biedronki są jednymi z takich insektów.

Posiadanie koników polnych w swojej uprawie to prawdziwy problem, ale istnieje kilka sposobów na rozwiązanie go. Więc głowa do góry i do roboty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.