Czego obecnie chce przemysł związany z marihuaną? Reklam!

palenie-marihuany-dym-marihuany-bialy-dym

Jeśli inne produkty mogą zostać przemianowane, to dlaczego nie marihuana? Jest to przecież przemysł, który oczekuje się, że osiągnie wartość 44 miliardów dolarów przed 2020 rokiem.

Niestety, reklamodawcy nie chcą wiązać się z przemysłem marihuany z powodu jej mrocznej osobowości prawnej. Z pewnością nie pomaga to, że negatywna percepcja społeczności została ukształtowana przez dziesięciolecia szykanowania marihuany.

Według informacji prasowych, High Times oraz Sparks & Honey mają zamiar wydać w przyszłym miesiącu raport, który pogłębiał będzie dyskusję na temat „zachowań, motywacji i wpływu kulturowego na konsumenta konopi.” Ma on na celu pokazać, że postrzeganie użytkowników marihuany jako nieudaczników życiowych to tylko stereotyp.

„Palaczem może być twój sąsiad, czy profesor na uczelni twojego dziecka,” powiedział Larry Linietsky, dyrektor operacyjny High Times. „To może być ktoś, kto biegnie obok ciebie w maratonie, to może być twoja żona.”

High Times ma oczywisty interes w uzyskaniu nowych reklamodawców.

Według Linietsky, główni reklamodawcy są skłonni do zakupu reklam promujących marihuanę, takich jak pokazy filmowe, programy telewizyjne, ale niechętnie wydają kwoty pieniędzy podobne do tych, które przeznaczają na substancje, które są legalne, takie jak tytoń czy alkohol.

„Natomiast klienci są pasjonatami takich reklam,” powiedział. „Uwielbiają produkty organiczne. Produkty uprawiane lokalnie.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.