Kiedy stosować marihuanę?

Kiedy stosować marihuanę? Poniżej lista kilku aktywności, które dzięki marihuanie nabierają nowego wymiaru.

Potrzebujesz się zrelaksować po długim dniu pracy? Nie jesteś pewien czy zwykła rutyna ci w tym pomoże? Rób to co zawsze, ale zapal wcześniej marihuanę i przekonaj się sam!

1. Medytowanie

Najbardziej oczywisty i skuteczny sposób na relaks? Medytacja! Jeśli nie masz pewności co do tego, czy sama medytacja pomoże, zapal wcześniej trochę indici i po prostu zrelaksuj się z zamkniętymi oczami. Skup się na oddychaniu i pozwól sobie być, a twój stres rozpłynie się w mgnieniu oka.

2. Słuchanie muzyki

Kiedy naprawdę chcesz skupić się na muzyce, najlepszym sposobem na cieszenie się nią będzie słuchanie prosto z gramofonu. Zorganizuj spotkanie z przyjaciółmi, wybierz ulubiony album, zapal cannabis i uwierz, muzyka nigdy nie brzmiała lepiej!

3. Gotowanie

Gotowanie może być naprawdę terapeutyczną aktywnością. To wspaniała mieszanka nauki, rzemiosła i jedzenia! Dodanie marihuany do tej czynności pomoże ci ujawnić wewnętrznego szefa kuchni. Fartuch w dłoń i zapraszamy do kuchni!

4. Spanie

Jedną z najlepszych zalet palenia marihuany jest to, że jest ona naturalną pomocą w czasie snu. Nawet dla osób, które cierpią na bezsenność – cannabis może pomóc w zasypianiu lub po prostu uspokoić umysł, i pozwolić ci odpocząć.

5. Czytanie

Jeśli naprawdę chcesz zagubić się w swojej powieści, zapal marihuanę przed i zobaczysz, przeniesiesz czytanie na całkiem wyższy poziom!

6. Ćwiczenia

Chociaż oczywiście ćwiczenia są antytezą odprężenia, po kilku buchach z pewnością odkryjesz, że ćwiczenia nigdy nie były tak przyjemne. Cannabis pomaga otworzyć drogi oddechowe, a regularne ćwiczenia zmniejszają odczuwanie codziennego stresu, a także mogą być świetnym sposobem na odprężenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.