Kiedy stosować marihuanę?

Kiedy stosować marihuanę?, TanieSianie, Tanie Sianie

Kiedy stosować marihuanę? Poniżej lista kilku aktywności, które dzięki marihuanie nabierają nowego wymiaru.

Potrzebujesz się zrelaksować po długim dniu pracy? Nie jesteś pewien czy zwykła rutyna ci w tym pomoże? Rób to co zawsze, ale zapal wcześniej marihuanę i przekonaj się sam!

1. Medytowanie

Najbardziej oczywisty i skuteczny sposób na relaks? Medytacja! Jeśli nie masz pewności co do tego, czy sama medytacja pomoże, zapal wcześniej trochę indici i po prostu zrelaksuj się z zamkniętymi oczami. Skup się na oddychaniu i pozwól sobie być, a twój stres rozpłynie się w mgnieniu oka.

2. Słuchanie muzyki

Kiedy naprawdę chcesz skupić się na muzyce, najlepszym sposobem na cieszenie się nią będzie słuchanie prosto z gramofonu. Zorganizuj spotkanie z przyjaciółmi, wybierz ulubiony album, zapal cannabis i uwierz, muzyka nigdy nie brzmiała lepiej!

3. Gotowanie

Gotowanie może być naprawdę terapeutyczną aktywnością. To wspaniała mieszanka nauki, rzemiosła i jedzenia! Dodanie marihuany do tej czynności pomoże ci ujawnić wewnętrznego szefa kuchni. Fartuch w dłoń i zapraszamy do kuchni!

4. Spanie

Jedną z najlepszych zalet palenia marihuany jest to, że jest ona naturalną pomocą w czasie snu. Nawet dla osób, które cierpią na bezsenność – cannabis może pomóc w zasypianiu lub po prostu uspokoić umysł, i pozwolić ci odpocząć.

5. Czytanie

Jeśli naprawdę chcesz zagubić się w swojej powieści, zapal marihuanę przed i zobaczysz, przeniesiesz czytanie na całkiem wyższy poziom!

6. Ćwiczenia

Chociaż oczywiście ćwiczenia są antytezą odprężenia, po kilku buchach z pewnością odkryjesz, że ćwiczenia nigdy nie były tak przyjemne. Cannabis pomaga otworzyć drogi oddechowe, a regularne ćwiczenia zmniejszają odczuwanie codziennego stresu, a także mogą być świetnym sposobem na odprężenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie.