Przed przeprowadzką do miejsca, gdzie marihuana jest legalna

Przed przeprowadzką do miejsca, gdzie marihuana jest legalna, TanieSianie, Tanie Sianie

Rzeczy, które warto wiedzieć przed przeprowadzką do miejsca, gdzie marihuana jest legalna.

Myślisz o przeprowadzce gdzieś, gdzie możesz sobie pozwolić na zapalenie marihuany bez obawy przed policją? Zatem jest kilka rzeczy, które warto, abyś wiedział, zanim podejmiesz ostateczną decyzję.

• Gdzie faktycznie można palić marihuanę

To, że zioło jest legalne, nie oznacza, że możesz palić je gdziekolwiek chcesz, a wręcz przeciwnie. Palenie marihuany w miejscach publicznych traktowane jest podobnie do picia piwa w miejscach publicznych; dostaniesz mandat!

• Ile marihuany można uprawiać

Różne państwa mają różne prawa, jeśli chodzi o to ile roślin możesz uprawiać na własny użytek. Na przykład w stanie Waszyngton jest to 15 roślin do użytku prywatnego lub medycznego. W Kolorado już jest to 12 roślin na osobę. Każde państwo oraz stan posiada inne, lokalne prawa, więc pamiętaj aby je sprawdzić zanim zaczniesz uprawiać marihuanę.

• Jakie ilości marihuany można kupić

Podobnie jak w przypadku uprawy, różne kraje mają różne prawa odnośnie ilości marihuany, której możesz kupić. Inną rzeczą, o której warto pamiętać jest to, że kwiaty, artykuły spożywcze i koncentraty są sumowane razem.

Lekarstwa, czyli medyczna marihuana podlegają bardzo surowym przepisom.

• Jakie ilości marihuany można mieć przy sobie

Ostatnią rzeczą, którą musisz wiedzieć, zanim przeprowadzisz się gdzieś, gdzie marihuana jest legalna, i być może najważniejszą – jest to ile marihuany możesz mieć przy sobie. To, że marihuana jest legalna, nie oznacza, że możesz mieć uncję marihuany w kieszeni. Marihuana to nie alkohol, a już na pewno nie w tym przypadku.

Czy mieszkasz w miejscu gdzie marihuana jest legalna? Jeśli tak, jak myślisz, co wszyscy powinniśmy o tym wiedzieć?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie.