Przed przeprowadzką do miejsca, gdzie marihuana jest legalna

Rzeczy, które warto wiedzieć przed przeprowadzką do miejsca, gdzie marihuana jest legalna.

Myślisz o przeprowadzce gdzieś, gdzie możesz sobie pozwolić na zapalenie marihuany bez obawy przed policją? Zatem jest kilka rzeczy, które warto, abyś wiedział, zanim podejmiesz ostateczną decyzję.

• Gdzie faktycznie można palić marihuanę

To, że zioło jest legalne, nie oznacza, że możesz palić je gdziekolwiek chcesz, a wręcz przeciwnie. Palenie marihuany w miejscach publicznych traktowane jest podobnie do picia piwa w miejscach publicznych; dostaniesz mandat!

• Ile marihuany można uprawiać

Różne państwa mają różne prawa, jeśli chodzi o to ile roślin możesz uprawiać na własny użytek. Na przykład w stanie Waszyngton jest to 15 roślin do użytku prywatnego lub medycznego. W Kolorado już jest to 12 roślin na osobę. Każde państwo oraz stan posiada inne, lokalne prawa, więc pamiętaj aby je sprawdzić zanim zaczniesz uprawiać marihuanę.

• Jakie ilości marihuany można kupić

Podobnie jak w przypadku uprawy, różne kraje mają różne prawa odnośnie ilości marihuany, której możesz kupić. Inną rzeczą, o której warto pamiętać jest to, że kwiaty, artykuły spożywcze i koncentraty są sumowane razem.

Lekarstwa, czyli medyczna marihuana podlegają bardzo surowym przepisom.

• Jakie ilości marihuany można mieć przy sobie

Ostatnią rzeczą, którą musisz wiedzieć, zanim przeprowadzisz się gdzieś, gdzie marihuana jest legalna, i być może najważniejszą – jest to ile marihuany możesz mieć przy sobie. To, że marihuana jest legalna, nie oznacza, że możesz mieć uncję marihuany w kieszeni. Marihuana to nie alkohol, a już na pewno nie w tym przypadku.

Czy mieszkasz w miejscu gdzie marihuana jest legalna? Jeśli tak, jak myślisz, co wszyscy powinniśmy o tym wiedzieć?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.