Efekty odstawienia marihuany

W przeciwieństwie do twardych narkotyków i alkoholu, wciąż trwa debata na temat tego, czy odstawienie marihuany może prowadzić do doświadczania nieprzyjemnych objawów, które występują w przypadku innych substancji. Więc jaka jest odpowiedź?

W sieci pojawiają się doniesienia o braku jakichkolwiek objawów lub też skrajnie – o najgorszych możliwych objawach. Wydaje się, że najczęściej występującym symptomem jaki można doświadczyć jest bezsenność.

Pojawiają się również doniesienia o wahaniach nastroju, drażliwości i innych emocjonalnie niestabilnych objawach.

Jeśli chodzi o objawy fizyczne, z tego co słyszeliśmy, większość ludzi doświadcza bólów głowy, czy łagodnego dyskomfortu. Innym powszechnym symptomem może być uczucie głodu. Niektóre osoby mają wrażenie, że cały czas są głodne, podczas gdy inne twierdzą, że nie mogą nic jeść przez wiele dni – a samo myślenie o jedzeniu dostarcza im mdłości.

Pojawiły się również doniesienia o osobach doświadczających nadmiernej potliwości, zarówno na jawie jak i podczas snu.

Ogólnie rzecz biorąc, większość ludzi doświadcza tych objawów tylko przez kilka dni (do tygodnia), ale zależy to głównie od tego, jak dużo marihuany palisz. Istnieje wiele czynników, które mogą określać to jak długo, jak intensywnie i czy w ogóle doświadczać będziesz symptomów odstawienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.