Jak ukryć haj?

Jak ukryć haj?

Mimo iż cannabis staje się coraz bardziej powszechne na całym świecie, nadal pozostaje nielegalne w większości krajów. Z tego powodu wielu konsumentów wciąż obawia się bycia na haju w miejscach publicznych. Abyś mógł czuć się spokojnie, przygotowaliśmy kilka wskazówek, które pomogą ci jak najlepiej ukryć to, iż jesteś na haju.

• Zapoznaj się ze swoją tolerancją

Po pierwsze, ważne jest, abyś wiedział ile marihuany możesz spożyć. Zapobiegnie to nadmiernej konsumpcji jeśli spodziewasz się ważnego wydarzenia.
Upewnij się jak mocna jest marihuana w jointcie lub bongo. Upewnij się także, że twoje palenie nie posiada żadnych „specjalnych niespodzianek”, takich jak ekstra dodatek THC.

Weź kilka buchów i poczekaj, aby zobaczyć jak się czujesz. Najgorszą rzeczą jaką możesz zrobić to spalić jointa zbyt szybko i zdać sobie sprawę, że spaliłeś za dużo i nie jesteś w stanie normalnie funkcjonować. Nie pozwól, aby presja rówieśników doprowadziła cię do stanu, z którym nie jesteś sobie w stanie poradzić. Nie spiesz się, podążaj własnym tempem. Z pewnością będziesz miał jeszcze wiele okazji, aby się upalić.

Ważna jest również wiedza na temat odmiany jaką palicie. Staraj się być świadomym nie tylko zawartości THC, ale także tego, czy jest to bardziej stymulująca sativa, czy też uspokajająca indica. Z pewnością w procesie nie pomoże fakt, jeśli okaże się, że odmiana którą palisz indukuje paranoję. Sprawi to tylko, iż poczujesz się po prostu źle. Jeśli masz wybór, wybierz odmianę, która wiesz jak na ciebie działa. Jeśli normalnie nie tryskasz energią, 100% sativa może się sprawdzić w twoim przypadku.

• Nie myśl zbyt dużo

Nie pozwól sobie wejść w paranoiczną spiralę myślenia o tym, że twój haj jest zbyt intensywny. Nie nakręcaj się. Jeśli będziesz to robił, twój lęk automatycznie wzrośnie. Po prostu zrelaksuj się i mów sobie, że wszystko jest w porządku. Pamiętaj, że nikt – oprócz ludzi, którzy znają cię naprawdę dobrze – nie będzie w stanie odróżnić tego czy jesteś na haju czy nie.

A nawet jeśli będziesz wyglądał lub zachowywał się nieco inaczej, po prostu udawaj, że jest inaczej, bądź pewny siebie.
Możesz nawet rzucić klasyczne „wszystko w porządku, jestem po prostu trochę zmęczony”. Dopóki nie pozwolisz sobie na rozpłynięcie się na fotelu, wszystko będzie okej. Zrób coś, zacznij się ruszać. Odwrócenie uwagi zawsze pomaga. Jeśli nie będziesz koncentrował się na samym haju, z pewnością poradzić sobie znacznie lepiej. Zagraj w grę wideo, wyjdź na spacer lub zagraj w karty z rodziną. To co będziesz robić naprawdę nie ma znaczenia, o ile nie będziesz siedział i stresował się tym, w jakim jesteś stanie.

• Bądź przygotowany

Jeśli wiesz, że będziesz w miejscu, w którym w ogóle nie powinieneś być na haju – przygotuj się. Jeśli będzie to możliwe ze względu na panujące warunki – załóż okulary przeciwsłoneczne. Zakryją one nie tylko oczy, ale także sprawią, że będziesz czuł się bardziej zrelaksowany i pewny siebie. Jeśli jednak nie będzie to możliwe, polecamy krople do oczu, które pomogą ci je nawodnić. Usuną one nie tylko zaczerwienienie, ale także sprawią, że twoje oczy będą otwarte i rozbudzone.

• Jedz i nawadniaj się

Zanim zdecydujesz się na hardkorową sesję dymną, koniecznie coś zjedz. Głód i odwodnienie sprawią, że haj dotknie cię jeszcze mocniej. Oprócz jedzenia przed, warto abyś miał przekąski w swojej torbie – na wypadek, gdy poczujesz się lekko przytłoczony całą sytuacją. Coś słodkiego na pewno sprawi, że poczujesz się lepiej.

Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.