Informacje dotyczące użytkowania fajek wodnych

Fajki wodne coraz częściej stają się jednym z najbardziej popularnych form palenia zioła. Są praktyczne, świetnie wyglądają i z pewnością zapewniają dużo zabawy. Ale są też inne korzyści bazowe, dlaczego są one dobrym wyborem, a których prawdopodobnie nie jesteś świadomy.
Faktem jest, iż fajki wodne są najzdrowszą formą palenia marihuany – są lepsze niż jakakolwiek inna metoda palenia.

Podczas użytkowania bongo, woda umieszczana w komorze działa jako filtr. Dym przechodzi przez wodę, a następnie z powrotem do rury. W związku z tym, temperatura dymu jest zróżnicowana. Korzyści są wręcz oczywiste – niższa temperatura dymu powoduje mniejsze uszkodzenia płuc.

Jak każda forma palenia, spalanie będzie produkować jakieś szkodliwe związki. Ale jedną wielką zaletą korzystania z fajek wodnych jest to, że woda pochłania 60% szkodliwych toksyn, które w innym wypadku byłyby wdychane!
Mimo, że palona marihuana nie jest tak szkodliwa jak palone papierosy, dodatkowy filtr jest jak najbardziej zalecany.

Fajki wodne są również świetnym doświadczeniem ze względu na to, że oferują wiele możliwości. Można na przykład umieścić lód w fajce, aby uzyskać łagodniejszy dym.
Istnieją także specjalne akcesoria, takie jak na przykład dyfuzory, ekspresy, pre – chłodnice. Korzystanie z dyfuzora powoduje wirowanie powietrza a tym samym produkcję małych pęcherzyków, które ochładzają dym.

Innym aspektem, który będziesz mógł zauważyć podczas użytkowania fajki wodnej jest to, iż jeśli nie będziesz jej czyścił to szkło nabierze żółto – czarnego zabarwienia. Kolor ten oznacza toksyny, które zostały odfiltrowane przez dym i przyklejone do szkła.

Palacze uważają często, że o wiele lepsze jest stosowanie fifek, ponieważ jest to o wiele łatwiejsza. Gdy są zmęczeni wysiłek zrolowania jointa można porównać do wspinaczki górskiej…
Fajki wodne są dużo prostsze – wystarczy pokruszyć zioło, umieścić w miseczce, nalać wodę i gotowe!

Ponadto, dla bardziej doświadczonego palacza, joint może okazać się po prostu niewystarczający… fajki wodne dostarczają do 20 razy więcej dymu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.