sklep z nasionami marihuany, konopi, cannabis, trawki, ganji, thc

Zmiana klasyfikacji marihuany

Zmiana klasyfikacji marihuany, TanieSianie, Tanie Sianie

Cannabis zostało sklasyfikowano przez rząd federalny USA jako Substancja Grupy 1, ponieważ prezydent Richard Nixon w 1971 roku wypowiedział wojnę narkotykom. Szaleństwo, ponieważ Substancja Grupy 1 oznacza, że substancja ma duży potencjał nadużyć i nie posiada akceptowalnego zastosowania medycznego. Obupartyjny wniosek w Kongresie może to jednak zmienić, sprawiając że marihuana znajdzie się w Grupie 3, razem z substancjami takimi jak Vicodin, Kodeina, Suboxone i sterydy anaboliczne.

Marihuana, jak wiadomo, nie powinna znajdować się w Grupie 1. Wystarczy spojrzeć na inne narkotyki, które się tam znajdują – heroina, LSD. Zgodnie z prawem federalnym, zarówno kokaina jak i metaamfetamina są oficjalnie uznawane za bezpieczniejsze niż marihuana. Zarówno metaamfetamina jak i kokaina znajdują się w Grupie 2.

Mimo, że wiadomo, iż marihuana jest bezpieczniejsza niż jakakolwiek z tych substancji, to autorzy wniosku twierdzą, iż re-klasyfikacja substancji jest konieczna, aby stworzyć więcej możliwości dla naukowców.

Nowe ustawodawstwo zaproponowało dwóch przedstawicieli stanu Floryda, Matt Gaetz oraz Darren Soto.

„Popieram reformę cannabis i chcę, aby nasze społeczeństwo miało dostęp do wysokiej jakości produktu, który jest dobrze zbadany.”

House Bill 2020 nie będzie miał wpływu na przedsiębiorstwa rekreacyjne w sektorze marihuany. Ma on na celu wzmocnienie badań medycznych i wzrostu gospodarczego.

Jest to mały krok na przód w celu znalezienia porozumienia. Marihuana nie powinna należeć do tej samej kategorii co heroina czy LSD, i co do tego wszyscy są zgodni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie.