Celebryci dołączają do branży marihuany

Ze względu na to, że coraz więcej państw inicjuje działania na rzecz legalizacji cannabis, coraz więcej celebrytów dołącza do dynamicznie rozwijającego się sektora marihuany.

Legendarna aktorka i komik Whoopi Goldberg jakiś czas temu ogłosiła, że współpracuje z Maya Elisabeth oraz firmą z Kalifornii tworząc produkty oparte na marihuanie pod nazwą „Whoopi & Maya”, które złagodzić mają bóle menstruacyjne. Jak wiele kobiet, Whoopi przez lata cierpiała z powodu bolesnych i ciężkich miesiączek, a marihuana okazała się jedyną ulgą od bólu i skutków ubocznych, które doświadczała każdego miesiąca. Jej produkty łączą w sobie cannabis oraz naturalne składniki, znane z właściwości leczniczych, takie jak olej kokosowy, olej z oliwek, dziurawca i inne. Whoopi już dużo wcześniej wyznawała mediom, jak bardzo uwielbia stosować przenośne waporyzatory.

Nie jest tajemnicą, że legenda reggae Bob Marley bardzo lubił marihuanę. Ponad 30 lat po jego śmierci, jego rodzina współpracuje z Privateer Holdings, firmą skoncentrowaną na cannabis oraz stworzeniu odmian zwanych Marley Natural, które inspirowane są legendą.

Inni dobrze znani oraz doświadczeni entuzjaści to między innymi Willie Nelson, który w ubiegłym roku podjął współpracę z Tuatara Capital, prywatną firmą prowadzącą grupę inwestorów, którzy będą finansować rozwój legalnej, rekreacyjnej marki marihuany „Willie’s Reserve.”

Nagrodzona Grammy, Melissa Etheridge wspiera akcje na rzecz medycznej marihuany, czegoś co osobiście stosowała podczas jej walki z rakiem piersi. Dostarcza ona produkty dla osób, które chcą doświadczyć skutków marihuany bez konieczności palenia jej.

Snoop Dogg, Snoop Lion, czy jakkolwiek sam się nazywa – również jest znanym entuzjastą marihuany. Podjął współpracę z Grenco Science, firmą zajmującą się waporyzatorami, aby stworzyć swoją własną linię „The Double G Series.” Inni raperzy będący w przemyśle cannabis to między innymi The Game, Lil Wayne oraz Wiz Khalifa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.