sklep z feminizowanymi nasionami konopi, szybko rosnące automaty xxl z dużym poziomem thc

Urzędnicy w Pensylwanii popierają medyczną marihuanę

Urzędnicy w Pensylwanii popierają medyczną marihuanę, TanieSianie, Tanie Sianie

Mimo iż pojawiło się ostatnio wiele wysiłków administracji Trumpa mających na celu powstrzymanie działań związanych z marihuaną, gubernator Wolf poinformował, że zamierza chronić pacjentów z Pensylwanii przed ingerencją rządu federalnego.

W zeszłym roku, po tym jak amerykański prokurator generalny usiłował wyeliminować federalne zabezpieczenia medycznej marihuany, gubernator odpowiedział ostro sformułowanym listem otwartym.

W tym miesiącu, gubernator Wolf powtórzył swoje przyrzeczenie występując przeciwko medycznej marihuanie, oświadczając:
„Pomimo kroków w tył czynionych przez administrację Trumpa, będę nadal chronić pacjentów cierpiących na raka, dzieci z epilepsją, weteranów z PTSD i wszystkich mieszkańców Pensylwanii, którzy odnajdują ulgę w medycznej marihuanie.”

„W Pensylwanii zalegalizowaliśmy medyczną marihuanę w przytłaczający i ponadpartyjny sposób, a my jesteśmy zaledwie miesiące od otrzymania leku dla pacjentów, którzy naprawdę go potrzebują.”

Naczelny prokurator generalny Josh Shapiro również niedawno skomentował usunięcie zabezpieczeń federalnych.

„Moim zadaniem jest utrzymywanie prawa tutaj w Pensylwanii; i na zasadzie dwupartyjnej, ustawodawca uchwalił, a gubernator podpisał ustawę o medycznej marihuanie” – powiedział Shapiro.

Ponadto, organy ds. nadzoru cannabis w Pensylwanii ogłosiły na początku tego miesiąca, że nie będą już udostępniać swoich rejestrów pacjentów medycznej marihuany dla organów ścigania państwowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie.