Denver głosuje ponownie

Denver głosuje ponownie w sprawie marihuany.

Jak wynika z wyników opublikowanych w poniedziałek wieczorem, wydaje się, że wyborcy już zalegalizowali publiczne wykorzystanie marihuany.

Zwolenników Initiative 300 było aż 53 procent do 47 procent przeciwników lub osób niezdecydowanych – margine 17.173 głosów.

Kolorado stało się jednym z pierwszych państw, które zalegalizowały rekreacyjne zastosowanie marihuany prawie trzy lata temu, ale nie można jej tam spożywać publicznie. Jedynym sposobem, w jaki dorośli mogą legalnie spożywać marihuanę, są prywatne domy. Initiative 300 ma zamiar wszystko zmienić, pozwalając klientów licencjonowanych barów i kawiarni na całkowicie legalne korzystanie z cannabis.

„Kolorado wysyła sprzeczną wiadomość do turystów,” powiedział w poniedziałek Jonathan Singer.

„Mówimy ludziom, aby kupowali marihuanę, a następnie zabraniamy palić gdziekolwiek. Initiative 300 jest idealnym rozwiązaniem tego problemu.”

Initiative 300 to czteroletni program pilotażowy, który ma za zadanie pozwolić firmom z Denver, takim jak bary czy kawiarnie, o ubieganie się o zezwolenie, które umożliwić ma klientom powyżej 21 roku życia na spożywanie marihuany w wyznaczonych miejscach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.