Marihuana a fitness

Czy mikro dozowanie może poprawić twój trening?

Niedawne badanie powiązało aktywność fizyczną z marihuaną.

„Specjalne buty? Mam! Butelka wody? Jest. Słuchawki? Zawsze. Marihuana? Cholera, akurat tego musiałem zapomnieć!

Ostry zimowy wiatr wieje w moje już zmarznięte policzki, kiedy zmieniam kierunek i wracam się do samochodu, aby sięgnąć po małą buteleczkę z mojego bagażnika. Na mojej siłowni jest właśnie godzina szczytu i chcę uporać się z treningiem jak najszybciej, ale spacer zdecydowanie jest wart swojej ceny. W ciągu ostatnich 10 dni cannabis stało się najważniejszym elementem, albo też suplementem, który wspiera moją fitnesową rutynę.

Jestem jedną z osób rozsianych po całej Ameryce Północnej, które ukończyły właśnie najbardziej zdumiewające badanie – wyzwanie, jakie kiedykolwiek zostało wymyślone: Green Flower Media – Cannabis Health Challenge. Trój-poziomowy plan podkreślał parowanie aktywności fizycznej ze zdrowym jedzeniem, życiową świadomością i… tak – z marihuaną.”

Green Flower to internetowa baza zasobów edukacyjnych dla wszystkich rzeczy związanych z wellness, wiadomościami i kulturą cannabis. Na ich stronie internetowej uruchomiono wyzwanie dla członków społeczności Insider. Uczestnicy mieli za zadania uzupełnianie aktywności fizycznej za pomocą cannabis – codziennie przez 10 dni, a także musieli oni śledzić swoje postępy.

Okazało się, iż marihuana nie tylko korzystnie wpływa na poprawę wyników treningowych, ale także na regenerację i całościową wydajność!

Zdziwiony?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Komentarz do “Marihuana a fitness”


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.