sklep z nasionami marihuany, konopi, cannabis, trawki, ganji, thc

Połączenie wina i cannabis

Połączenie wina i cannabis, TanieSianie, Tanie Sianie

Dzięki terpenom i innym substancjom, cannabis i wino dzielą piękną złożoność zapachów i smaków. Parowanie owocowych, ziemistych lub kwaśnych odmian konopi z właściwym czerwonym lub białym winem stało się trendem. W Kalifornii bardzo łatwo można znaleźć takie wino w sklepie.

Marihuana i wino dzielą wszechświat smaków. Złożoność ich zapachów i smaków oraz ogromna różnorodność odmian są czymś wyjątkowym w przyrodzie.

W starej Europie, popijanie wina lub piwa wraz z jointem nie było tak rzadkim zwyczajem wśród doświadczonych użytkowników. W USA, kultura oraz sama ustawa faktycznie lepiej „toleruje” marihuanę niż alkohol. W konsekwencji, lepiej nie daj się złapać z piwem na ulicy lub w samochodzie. Nie ma znaczenie czy jesteś pijany czy nie, nie możesz czytać książki i popijać piwa z Central Parku.

Wracając jednak, popijanie białego wina podczas sesji palenia marihuan z pewnością jest przyjemnością dla naszego podniebienia i duszy.

Smaki wina pochodzą z niemal magicznego połączenia cukrów, drożdży, estrów, terpenów, pirazyn, tioli, laktonów oraz wielu innych substancji o zabawnych nazwach.

W winie, związki estrów zapewniają budulec w owocowych smakach, dając typowy jabłkowy zapach w Chardonnay. Pirazyny zapewniają swój zielny zapach Sauvignon Black. Tiole dają słodko – gorzki smak owocowy w Bordeaux, Cabernet, Merlot. Młode, czerwone wino może posiadać metaliczny posmak, podczas gdy związki siarki zapewniają wspaniały mineralny smak w Chablis. Odpowiednia ilość bakterii w obu etapach fermentacji daje bardzo dobre wina, takie jak Amarone.

Chemiczna klasa substancji o nazwie terpeny jest tym, co wpływa na wino i cannabis najbardziej, jeśli chodzi o smak. Terpeny dają słodkie, kwiatowe, żywiczne, zielne zapachy w piwie oraz winie. Różne terpeny mogą zapewniać różne, bardziej intensywne zapachy takie jak sosna, orzechy, ser czy paliwo. Terpeny występują w bardzo małych stężeniach w botanicznym surowcu, jednak odgrywają ważną rolę w rozwijaniu właściwości wina, marihuany i ogólnie warzyw. Zidentyfikowano ponad 50 terpenów w winie oraz ponad 100 w cannabis.

Grono producentów w Kalifornii wykorzystuje napary cannabis w procesie fermentacji winogron, od zawsze. To, co zaczęło się od prywatnego spożycia lub dzielenia się z przyjaciółmi, wchodzi teraz na rynek, ale skakanie pomiędzy legalizacją a modą nie jest łatwe, nawet w Stanach Zjednoczonych. Inne stany takie jak Kolorado, Waszyngton, Oregon nie zgodziły się na produkcję napojów alkoholowych zawierających marihuanę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie.