Trekking z Marihuaną

Trekking z Marihuaną 

Kilka rzeczy, które warto wiedzieć przed trekkingiem z marihuaną.

Piesze wędrówki to wspaniała forma aktywności, zwłaszcza w połączeniu z marihuaną. Łączenie marihuany z naturą pozwala na odpoczynek oraz cieszenie się trekkingiem w nowy, zaskakujący sposób.

Chociaż istnieje wiele różnych metod, aby doświadczyć haju podczas trekkingu, niektóre są mniej skomplikowane i bardziej dostępne niż inne. Opracowaliśmy krótką listę rzeczy, które powinieneś rozważyć przed wyjściem na wędrówkę, aby cało doświadczenie było łatwiejsze, bezpieczniejsze oraz bardziej zabawne. Oto 5 naszych najważniejszych wskazówek!

• Spakuj ze sobą wszystkie niezbędne narzędzia

Zanim opuścisz swój dom, upewnij się, że spakowałeś wszystkie swoje niezbędne narzędzia. Jeśli planujesz zabrać fifkę, zapakuj taką, której ci nie szkoda (w przypadku połamania lub zgubienia).

Jeśli planujesz palenie jointa, upewnij się, że przygotowałeś go przed wyruszeniem i schowaj go w odpowiedni pojemnik, który nie będzie przepuszczał jego zapachu.

• Bądź dyskretny

Bez względu na kraj, w którym mieszkasz, marihuana jest nadal uważana za narkotyk, co oznacza, że jeśli zostaniesz złapany w parku narodowym, wciąż łamiesz prawo. Ponadto nie każdy cieszy się zapachem marihuany, więc bądź rozważny, bierz pod uwagę innych oraz pal w obszarze, który jest odosobniony i prywatny.

• Zapakuj wodę i przekąski

W przypadku wędrówek, zawsze powinieneś mieć przy sobie wodę, ale powinieneś to zrobić, zwłaszcza jeśli rozważasz palenie marihuany.

Pamiętaj także, aby spakować swoje ulubione przekąski na wypadek, gdybyś doświadczył gastro!

• Zawsze podróżuj z kimś

Bez względu na to, jak doświadczony jesteś z marihuaną, naprawdę ważne jest być z kimś, jeśli planujesz spożywać cannabis poza swoim własnym domem; nie chcesz znaleźć się sam w miejscu, z którego nie będziesz w stanie wrócić.

Jeśli jesteś niedoświadczonym turystą lub jeśli próbujesz nowego szlaku, bycie z towarzyszem jest jeszcze ważniejsze. Jest też więcej zabawy rozmawiania z kimś, kto także jest na haju, jeśli jesteś na szlaku.

• NIE śmieć

Po zakończeniu palenia, jedzenia i picia, upewnij się, aby zabrać swoje śmieci ze sobą i pozostawić przestrzeń taką jaką zastałeś.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.