Co może się stać, kiedy palisz po raz pierwszy?

Pierwszy raz, kiedy palisz marihuanę z pewnością będzie przez ciebie zapamiętany, ale najlepiej, abyś zrobił wszystko co w twojej mocy, aby było to dobre wspomnienie.

1. Haj jest zbyt mocny.

Jeśli twoje pierwsze doświadczenie dzielisz z przyjaciółmi, którzy palą marihuanę regularnie, to nic dziwnego, że możesz spalić trochę więcej niż prawdopodobnie potrzebujesz.

2. Jesz dużo za dużo.

Jeśli chodzi o zbyt mocny haj, dzieje się on zwykle ze względu na spożycie niewłaściwej dawki produktów spożywczych. Zachowaj ostrożność, dobrze przeczytaj zalecane dawkowanie.

3. Możesz chcieć zacząć przygodę od małych buchów.

Więc, jeśli jest to twój pierwszy raz, zawsze najlepiej aby wyluzować. To dlatego, że jeśli weźmiesz zbyt dużego bucha, z pewnością będziesz kaszleć. Testuj swoje limity.

4. Nie będziesz na haju.

Nie bój się. Tylko dlatego, że nie poczujesz się jakbyś był na haju, kiedy palisz po raz pierwszy, to nie oznacza, że receptory kannabinoidowe nie działają, bo serio – wiele osób za pierwszym razem tego nie czuje.

5. Bierzesz bucha ze złej strony.

To naprawdę słabe, jeśli bierzesz bucha ze złej strony jointa, zwłaszcza jeśli jest zapalony. Więc nie rób tego!

6. Zaczynasz się dziwnie zachowywać.

Pamiętaj, że nie jest rzadkością, kiedy ludzie zaczynają się dziwnie zachowywać, gdy są na haju, więc nie czuj się źle, jeśli zaczniesz to robić.

7. Nie chcesz wychodzić na zewnątrz.

Dla niektórych osób ostatnią rzeczą, którą chcą robić jest bycie na zewnątrz kiedy są upaleni. Dlatego najlepiej, jeśli wcześniej wybierzesz bezpieczne i komfortowe miejsce. Przecież palenie marihuany ma być relaksem a nie stresem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.