Joga Może Pomóc w Stresie

Joga może pomóc w radzeniu sobie ze stresem związanym z koronawirusem.

Jeśli kiedykolwiek myślałeś o spróbowaniu jogi, prawdopodobnie nie znajdziesz lepszego czasu niż teraz.

Wybuch koronawirusa spowodował, że całe kraje stały w miejscu, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa. Nawet w miejscach, w których nie zastosowano kwarantanny, rządy sugerują obywatelom pracę w domu i unikanie wychodzenia z domu, kiedykolwiek jest to tylko możliwe.

Nie wiadomo, jak długo mamy utrzymać te środki, co powoduje niepokój związany z całą niepewnością i stresem, zwłaszcza dla małych firm.

Mając tak dużo wolnego czasu i niepokoju, wielu ekspertów poleca zajęcia, które pomogą nam zabić czas i pozostać zdrowym fizycznie i… psychicznie.

Joga może być jedyną praktyką ukierunkowaną na wszystkie dolegliwości, pomagając nam radzić sobie z lękiem, a jednocześnie zapewniając pozostanie aktywnym w domu.

Yoga Journal zaleca głębokie oddychanie przez cały dzień jako sposób na radzenie sobie z lękiem, otwieranie płuc i usuwanie toksyn. Sugerują ćwiczenie pranajamy, które skupiają się na kontrolowaniu oddechu. Sugerują również uzupełnienie jogi innymi czynnościami, które spalają więcej energii w czasie dużego stresu, dzięki czemu będziesz lepiej przygotowany do radzenia sobie z doświadczanymi emocjami.

Przeznacz w domu specjalną przestrzeń na wykonywanie swoich treningów. Joga zapewni ci dodatkową aktywność oraz pozwoli zadbać o twoje zdrowie psychiczne.

Postaraj się zachować regularny harmonogram, w ten sposób zauważysz poprawę w krótkich okresach czasu i trzymaj się planu, który bez żadnego wysiłku możesz znaleźć online, czy to poprzez bezpłatną wersję próbną, czy subskrybując kanał jogi na platformie YouTube.

W przeciwieństwie do biegania, jazdy na rowerze i innych zajęć fitness, joga jest jedną z najbardziej dostępnych praktyk, wymagająca jedynie maty i odrobiny cierpliwości, aby zacząć.

Mając do dyspozycji tysiące filmów, aplikacji i stron internetowych na YouTube, joga jest jednym z niewielu ćwiczeń fizycznych, które można opanować w domu całkowicie za darmo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.