sklep z feminizowanymi nasionami konopi, szybko rosnące automaty xxl z dużym poziomem thc

Republikańscy prawodawcy chcą zalegalizować konopie w New Hampshire

Republikańscy prawodawcy chcą zalegalizować konopie w New Hampshire, TanieSianie, Tanie Sianie

Został wstępnie złożony projekt ustawy o legalizacji marihuany w 2017 roku, w New Hampshire przez grupę republikańskich prawodawców; wniosek ten zostanie omówiony na ponownym zebraniu rady w przyszłym miesiącu.

Zgodnie z proponowanym prawem – House Bill 151 – konopia zostanie usunięta z Controlled Drug Act. Pozwoli to traktować ją jak każdy inny surowiec gospodarczy.
Wniosek został złożony przez przedstawicieli państwowych. Daniel Itse, J.R. Hoell, James Spillane; ma także poparcie senatorów, Harold French i John Reagan.

House Bill 151 – który został oficjalnie przedstawiony na początku sesji w dniu 4 stycznia – został przydzielony do House Committee on Environment and Agriculture. Aby mieć szansę do pojawienia się na głosowaniu w House of Representatives, musi zostać przyjęty przez komisję przed dniem 3 marca. Jeśli się tak stanie, to trafi on następnie do Senatu, a z Senatu do gubernator Maggie Hassan, gdzie zostanie ostatecznie rozpatrzony. Mimo, że Hassan jest przeciwna legalizacji marihuany, pozostaje neutralna w stosunku do tego, czy stan powinien podjąć taką decyzję.

Według badań, Stany Zjednoczone importują około pół miliarda (dolarów) konopi z innych krajów – głównie z Kanady oraz Chin – zachowując nielegalność jej uprawy wśród własnych rolników. Te same badania szacują, że na rynku konopi znajduje się ponad 25.000 różnych produktów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie.