TOP Odmiany Marihuany na Sen

Jeśli szukasz pomocy w uzyskaniu lepszej jakości snu, powinieneś skupić się na odmianach, w których dominuje indica – głównie z powodu tego, że są one w stanie naprawdę skutecznie rozluźniać ciało oraz sprawiać, że wszelkie napięcie odchodzi w zapomnienie.

• Jedną z najlepszych odmian, która spełni się w tym przypadku to z pewnością Big Bang. Polecamy sięgnąć po nią na około godzinę przed planowanym pójściem spać – uwierzcie, jest ona w stanie zdziałać cuda.

• Kolejną odmianą, którą chcemy wam polecić to… GH Cheese, popularna odmiana znana ze swoich relaksujących wibracji i mentalnej mocy, która pozwala na fizyczne rozluźnienie, podczas gdy twój umysł odpływa i rozkoszuje się pięknymi snami.

• 9 Dream Berry to skrzyżowanie Nev Haze x Blueberry Cheesecake, które zapewnia głęboki sen dzięki swoim właściwościom łagodzącym ból. Poziom THC tej bardzo silnej odmiany również jest imponujący – zaczyna się od 18 procent, więc najlepiej będzie trzymać także CBD w pobliżu!

Critical Sour jest odmianą hybrydową, która zapewnia lekkie, umysłowe podniecenie i ciężkie, upalone ciało. Niech nie zmyli cię zawartość sativy w tej odmianie – buch tej odmiany i z pewnością nie będziesz miał ochoty robić nic innego poza spaniem.

Jeśli palenie cannabis nie jest czymś, co chcesz robić, polecamy wapowanie, olejki lub pokarmy spożywcze z marihuaną – na naszym blogu znajdziesz wiele przepisów na dania, przekąski i desery z marihuaną, które pomogą ci lepiej spać. Jednak rozpoczynając swoją podróż z medyczną marihuaną, zawsze dobrze jest się skonsultować z lekarzem, przed jej zażyciem.

Czy marihuana pomogła ci w bezsenności lub innych zaburzeniach snu? Opowiedz nam o tym koniecznie w komentarzach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.