sklep z feminizowanymi nasionami konopi, szybko rosnące automaty xxl z dużym poziomem thc

Rynek warty miliardy dolarów

Rynek warty miliardy dolarów, TanieSianie, Tanie Sianie

Słyszałeś stare powiedzenie, że jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów? Ale jaka jest wartość słowa? W przypadku pięciu słów wypowiedzianych przez kanadyjskiego ministra bezpieczeństwa publicznego, Ralph Goodale, jedno słowo może być warte co najmniej 1 miliard dolarów.

Goodale oświadczył w minionym tygodniu, że Kanada jest „na dobrej drodze” w celu legalizacji rekreacyjnej marihuany. Pojawiły się obawy, że kraj nie będzie w stanie przeprowadzić legalizacji w tak krótkim czasie, ale przesłanie Goodale łagodzi niektóre z tych obaw. I zakładając, że minister ma racje, te słowa mogą oznaczać prawdziwe miliony dolarów.

Kanadyjski Parliamentary Budget Officer (PBO), który jest odpowiednikiem U.S. Congressional Budget Office, oszacował, że legalny rynek cannabis w Kanadzie będzie wynosił od 4,2 miliarda do 6,2 miliardów dolarów. Firma serwisowa Deloitte oszacowała marże na rekreacyjną marihuanę w Kanadzie, która wynosić ma 4,9 mld dolarów do 8,7 mld dolarów. Jeden z kanadyjskich analityków rynku marihuany uważa, że rynek będzie jeszcze większy niż te szacunki.

Jeśli wykorzystamy punkt środkowy przewidywanego zasięgu PBO, rynek rekreacyjnej marihuany w Kanadzie wyniesie około 5,2 mld dolarów.
Każde opóźnienie spowoduje potencjalne miliardy utraconych dolarów dla hodowców marihuany oraz wszystkich innych powiązanych z rynkiem firm.
Nawet sześciomiesięczne odroczenie uprawiania rekreacyjnej marihuany w Kanadzie wynieść może w przybliżeniu 2,6 mld dolarów strat. Czas to pieniądz, i jak widać, każdy dzień opóźnienia w harmonogramie legalizacji może być bardzo kosztowny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie.