Lobbyści Rexa Sinquefielda chcą zalegalizować marihuanę

Lobbyści Rexa Sinquefielda chcą zalegalizować medyczną marihuanę w Missouri.

Firma lobbingowa, najbardziej znana ze swojej pracy w imieniu darczyńcy z St. Louis, Rexa Sinquefielda, kładzie dużą wagę na inicjatywy dotyczące legalizacji medycznej marihuany w Missouri.

Znana jako Missouri Patient Care Act, inicjatywa wyborcza Pelopidas LLC zwraca się do wyborców o utworzenie nowego prawa stanowego w celu licencjonowania i regulowania medycznej marihuany tak jak to się dzieje w przypadku napojów alkoholowych.

Jednak jak zauważa Travis Brown, wniosek posiada kluczowe różnice odnośnie innych działań na rzecz legalizacji medycznej marihuany.

Konkretnie, Brown wskazuje na niepowodzenie kampanii New Approach Missouri w 2016 roku, która miała na celu zmianę konstytucji stanu i wykorzystanie zarówno ochotników jak i profesjonalnych podmiotów zbierających podpisy. New Approach przegrało zaledwie kilkoma podpisami; chociaż aktywiści zwrócili się do sądu twierdząc, że setki ważnych podpisów zostało niewłaściwie zdyskwalifikowanych, sędzia ostatecznie orzekł przeciwko nim.

„Missouri Patient Care Act jest w rzeczywistości produktem tego niepowodzenia”, mówi Brown o nowych próbach firmy.

Jednak Patient Care Act wyróżnia się stosunkowo niskim podatkiem, który także obejmuje medyczną marihuany: zalecana stawka do dwa procent, w porównaniu do czterech procent przy New Approach. Trzecia inicjatywa wyborcza, znana jako poprawka Bradshawa Amendment, ma w planach stworzyć nowy instytut badawczy zajmujący się badaniem medycznej marihuany i ulgę podatkowym na wysokim poziomie, który wynosiłby około 15 procent.

Mimo to, jeśli kosztowne niepowodzenie New Approach w 2016 roku nie było wystarczającym przypomnieniem, nie należy zapominać, że kampanie podpisów są szalenie drogie. Brown mówi, że Patient Care Act wymagało inwestycji w wysokości 250.000 dolarów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.