sklep z nasionami marihuany, konopi, cannabis, trawki, ganji, thc

Nowojorski program medycznej marihuany dodaje ból chroniczny do listy zatwierdzonych stanów chorobowych

Nowojorski program medycznej marihuany dodaje ból chroniczny do listy zatwierdzonych stanów chorobowych, TanieSianie, Tanie Sianie

W Nowym Jorku to dobry dzień dla wszystkich cierpiących z powodu przewlekłego bólu. Stanowe prawo medycznej marihuany od teraz zawiera ból chroniczny na swojej liście dolegliwości kwalifikujących się do leczenia marihuaną.

Z oświadczenia wydanego przez Ministerstwo Zdrowia w Nowym Jorku dowiedzieć możemy się, że poprawka regulacyjna przedstawiająca dodatkowy stan chorobowy i jego warunki zostały już opracowane i zostaną opublikowane w celu uzyskania komentarza już wkrótce.

„Po przeprowadzeniu gruntownego przeglądu literatury naukowej, stało się jasne, że istnieją pewne korzyści w stosowaniu marihuany przez pacjentów cierpiących z powodu bólu chronicznego,” powiedział Health Commissioner, doktor Howard A. Zucker w oświadczeniu. „Medyczna marihuana pomaga już tysiącom pacjentów w całym stanie Nowy Jork, a dodając ból chroniczny jako warunek kwalifikujący się do leczenia pomożemy wielu pacjentom i pomożemy wzmocnić program.”

Stanowe prawo dotyczące marihuany umożliwia już stosowanie lekarstwa dla pacjentów cierpiących na raka, HIV/AIDS, ALS (stwardnienie zanikowe boczne), chorobę Parkinsona, stwardnienie rozsiane, uszkodzenie tkanki rdzenia kręgowego, epilepsji, choroby zapalnej jelit, neuropatii, choroby Huntingtona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie.