Różnica między męską a żeńską rośliną

Jak stwierdzić różnicę między męską a żeńską rośliną? W fazie wegetacji każda roślina powinna już wykazywać oznaki płci.

Podczas tego etapu wstępnego-kwitnienia, zaczniesz zauważać małe torebki przypominające banany, w których liście stykać będą się z łodygą.

Torebki te są czymś, co jednoznacznie wskazywać będzie płeć.

Możesz nie być w stanie od razu określić płci, ale wykaż się cierpliwością i pozwól im się rozwinąć – daj im kilka dni, a może nawet tydzień.

W roślinie żeńskiej, torebka która wyrasta z węzła rośliny, będzie znacznie dłuższa i przypominać będzie liście, nie jest ona w żaden sposób podobna do torebki występującej w roślinach męskich.

Chociaż ważne jest, aby oddzielić płcie tak szybko jak to możliwe, nie należy wyrzucać męskich roślin.

Jorge Cerventes, popularny na YouTube producent cannabis, prezentuje pomocne spojrzenie na męską roślinę i rzeczy, których powinieneś szukać podczas identyfikacji swojej rośliny.

Uczy on także zmiany myślenia, i mówi, że męska roślina tak`że posiada wiele wartości!

„Męska roślina jest nadal cenną rośliną. Może nie jest bogata w THC i składniki psychoaktywne, ale zawiera spore ilości CBD.”

Wiele odmian i roślin męskich w ogóle nie wytwarza THC, jednak Jorge ma rację, te rośliny wciąż posiadają wiele potencjalnych korzyści i zastosowań.

A u was jak to wygląda? Wyrzucacie czy wykorzystujecie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.