sklep z feminizowanymi nasionami konopi, szybko rosnące automaty xxl z dużym poziomem thc

Małe zmiany

Małe zmiany, TanieSianie, Tanie Sianie

Zamiast całkowitej zmiany nawyków żywieniowych, zacznij tworzyć małe, możliwe do opanowania zmiany nawyków, które możesz utrzymać przez resztę swojego życia. Oto kilka pomysłów:

• Zmiana olejów

Oliwa z oliwek oraz masło są stosunkowo bogate w tłuszcze nasycone i mniej imponujące pod względem składników odżywczych w porównaniu do innych opcji. Są też jednymi z najczęściej stosowanych składników w naszej kuchni. Zmiana na zdrowsze, bardziej pożywne opcje, takie jak olej kokosowy i olej konopny z pewnością przyniosą wiele długoterminowych korzyści.

• Dodaj pikanterii swojemu życiu

Pozbywanie się mniej zdrowych składników nie musi oznaczać utraty smaku. Dobrze dobrane zioła i przyprawy na pizzy lub makaronie będą tak samo smaczne i dużo zdrosze niż garść parmezanu.

• Nie gotuj zielonego

Świetnym sposobem na uzyskanie większej ilości witamin z zielonych liści jest jedzenie ich na surowo. Większość liści (takich jak szpinak) po ugotowaniu nie zawiera już składników odżywczych. Wykorzystanie surowego szpinaku w sałatce sprawi, że poczujesz, iż zjadasz więcej oraz nasyci cię na dłużej.

• Zmiana mleka

Mleko krowie nie jest najlepszą opcją jeśli chodzi o dodatek do kawy oraz płatków. 100 gramów mleka, które zawiera 1% tłuszczu posiada 5 gramów cukru. Niesłodzone mleko z konopi zawiera tego cukru mniej niż 0,1g!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie.