sklep z feminizowanymi nasionami konopi, szybko rosnące automaty xxl z dużym poziomem thc

Recenzja Nasion Marihuany Super Lemon Haze

Recenzja Nasion Marihuany Super Lemon Haze, TanieSianie, Tanie Sianie

Super Lemon Haze zebrała więcej nagród na przestrzeni lat, niż obecnie jest możliwości, aby w jakichkolwiek uczestniczyć. Wystarczy powiedzieć, że dwie z nich to nie mniej niż dwa trofea Cannabis Cup z rzędu, w latach 2008 i 2009. Ta niezwykła hybryda, która jest sativą, szybko zyskała popularność i ostatecznie stała się jedną z najpopularniejszych odmian z ostatnich 10 lat. Oryginalnie dzieło Arjana z Green House Seeds, które jest skrzyżowaniem Skunk#1 i Northern Lights#5.

Aromat Super Lemon Haze

Nic dziwnego, że Super Lemon Haze dostarcza dokładnie to, czego można się spodziewać po tylu pochwałach. Dzięki wyjątkowo wysokiej zawartości limonenu – jest to przede wszystkich cytrynowo – cytrusowa odmiana, w której dominują lekko słodkie oraz delikatnie kwaśne nuty.

Po zmieleniu pąków unosi się w powietrzu zapach, który sprawia, że od razu chcesz jej spróbować!

Palenie Super Lemon Haze

W momencie, gdy zapalisz Super Lemon Haze, cytrusowy zapach nabiera nieco bardziej egzotycznego wydźwięku. Podczas wdechu pojawiają się nuty grejpfruta oraz cytryny, które sprawiają, że całość jest pyszna, a posmak nieco ziemisty. Sam dym jest wyjątkowo gęsty, mocny, pozostawia po sobie długotrwały posmak oraz aromat, który jest dość charakterystyczny.

Odmianie tej daleko do dyskretnej.

Efekty rekreacyjne/ Efekty medyczne

Nie powinniśmy lekceważyć potęgi oraz mocy odmiany Super Lemon Haze, mimo że jej efekty przychodzą powoli. Całość zaczyna się dość łagodnie, ale uderza dość mocno – zawartość THC w tej odmianie często dochodzi nawet do 25 procent. Co w zasadzie oznacza, że jeśli nie będziesz ostrożny, możesz doświadczyć stanów lękowych lub lekkiej paranoi. Super Lemon Haze to podręcznikowa oraz energiczna odmiana, która świetnie sprawdzi się jako opcja do palenia w ciągu dnia, gdy do twojego życia wkrada się stres, niepokój albo nawet zmęczenie.

W kręgach medycznych, odmiana zyskała silną reputację ze względu na swój potencjał w leczeniu depresji, stanów lękowych, zaburzeń nastroju, a także nudności i utraty apetytu.

Jednak, po raz kolejny – kluczem do sukcesu w stosowaniu Super Lemon Haze – niezależnie od tego, kiedy zdecydujesz się jej użyć, jest bycie ostrożnym.

Uprawa Super Lemon Haze

Jeśli chcesz samodzielnie wyhodować Super Lemon Haze, odmiana ta jest stosunkowo łatwa do opanowania w kontrolowanym środowisku uprawy. Same pąki przypominają przepiękne mini – choinki, wytwarzające obfite pąki pokryte wspaniałymi, bursztynowymi kryształami. Stężenie THC może wynosić od 15 do 25 procent THC, i więcej, w zależności od warunków, jakie im zapewnisz.

Średni czas kwitnienia wynosi około 10 tygodni, a plony są zazwyczaj wręcz nadmiernie hojne – rośliny są w stanie dać nawet do 850 gramów zbiorów na każdy metr kwadratowy. To powiedziawszy, jeśli mieszkasz w rejonie charakteryzującym się stałymi warunkami słonecznymi outdoor, możesz w trakcie zbiorów otrzymać nawet 1kg pąków z każdej rośliny.

Jest to rodzaj wysiłku, który nie wymaga wiele, a mimo tego oferuje tak wiele w zamian!

Nasiona marihuany odmiany Super Lemon Haze kupisz w pewnym sklepie z nasionami konopi THC-THC. Szczep ten jest produkowana przez Green House Seeds w wersji pełno sezonowej i w wersji auto kwitnącej oraz w wersji medycznej CBD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie.