Recenzja Nasion Marihuany Super Lemon Haze

Super Lemon Haze zebrała więcej nagród na przestrzeni lat, niż obecnie jest możliwości, aby w jakichkolwiek uczestniczyć. Wystarczy powiedzieć, że dwie z nich to nie mniej niż dwa trofea Cannabis Cup z rzędu, w latach 2008 i 2009. Ta niezwykła hybryda, która jest sativą, szybko zyskała popularność i ostatecznie stała się jedną z najpopularniejszych odmian z ostatnich 10 lat. Oryginalnie dzieło Arjana z Green House Seeds, które jest skrzyżowaniem Skunk#1 i Northern Lights#5.

Aromat Super Lemon Haze

Nic dziwnego, że Super Lemon Haze dostarcza dokładnie to, czego można się spodziewać po tylu pochwałach. Dzięki wyjątkowo wysokiej zawartości limonenu – jest to przede wszystkich cytrynowo – cytrusowa odmiana, w której dominują lekko słodkie oraz delikatnie kwaśne nuty.

Po zmieleniu pąków unosi się w powietrzu zapach, który sprawia, że od razu chcesz jej spróbować!

Palenie Super Lemon Haze

W momencie, gdy zapalisz Super Lemon Haze, cytrusowy zapach nabiera nieco bardziej egzotycznego wydźwięku. Podczas wdechu pojawiają się nuty grejpfruta oraz cytryny, które sprawiają, że całość jest pyszna, a posmak nieco ziemisty. Sam dym jest wyjątkowo gęsty, mocny, pozostawia po sobie długotrwały posmak oraz aromat, który jest dość charakterystyczny.

Odmianie tej daleko do dyskretnej.

Efekty rekreacyjne/ Efekty medyczne

Nie powinniśmy lekceważyć potęgi oraz mocy odmiany Super Lemon Haze, mimo że jej efekty przychodzą powoli. Całość zaczyna się dość łagodnie, ale uderza dość mocno – zawartość THC w tej odmianie często dochodzi nawet do 25 procent. Co w zasadzie oznacza, że jeśli nie będziesz ostrożny, możesz doświadczyć stanów lękowych lub lekkiej paranoi. Super Lemon Haze to podręcznikowa oraz energiczna odmiana, która świetnie sprawdzi się jako opcja do palenia w ciągu dnia, gdy do twojego życia wkrada się stres, niepokój albo nawet zmęczenie.

W kręgach medycznych, odmiana zyskała silną reputację ze względu na swój potencjał w leczeniu depresji, stanów lękowych, zaburzeń nastroju, a także nudności i utraty apetytu.

Jednak, po raz kolejny – kluczem do sukcesu w stosowaniu Super Lemon Haze – niezależnie od tego, kiedy zdecydujesz się jej użyć, jest bycie ostrożnym.

Uprawa Super Lemon Haze

Jeśli chcesz samodzielnie wyhodować Super Lemon Haze, odmiana ta jest stosunkowo łatwa do opanowania w kontrolowanym środowisku uprawy. Same pąki przypominają przepiękne mini – choinki, wytwarzające obfite pąki pokryte wspaniałymi, bursztynowymi kryształami. Stężenie THC może wynosić od 15 do 25 procent THC, i więcej, w zależności od warunków, jakie im zapewnisz.

Średni czas kwitnienia wynosi około 10 tygodni, a plony są zazwyczaj wręcz nadmiernie hojne – rośliny są w stanie dać nawet do 850 gramów zbiorów na każdy metr kwadratowy. To powiedziawszy, jeśli mieszkasz w rejonie charakteryzującym się stałymi warunkami słonecznymi outdoor, możesz w trakcie zbiorów otrzymać nawet 1kg pąków z każdej rośliny.

Jest to rodzaj wysiłku, który nie wymaga wiele, a mimo tego oferuje tak wiele w zamian!

Nasiona marihuany odmiany Super Lemon Haze kupisz w pewnym sklepie z nasionami konopi THC-THC. Szczep ten jest produkowana przez Green House Seeds w wersji pełno sezonowej i w wersji auto kwitnącej oraz w wersji medycznej CBD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.