Recenzja Nasion Konopi Odmiany Grand Daddy Purple

Po pierwsze, odmiana Grand Daddy Purple nie jest niczym nowym w świecie cannabis. Odmiana ta znajduje się na rynku od co najmniej pięciu lat. Zanim Cookies przejęły wszystkich fanów odmian indica, to GDP rządziło światem cannabis.

Popularność odmiany Grand Daddy Purple nie jest trudna do zrozumienia. Powszenie dostępna, wystarczająco tania w zakupie i absolutnie przyjemna w uprawie – klasyk, do którego wracasz za każdym razem. Odmiana ta powstała dzięki połączeniu genetyki Big Bud oraz Purple Urkle – dwóch całkiem epickich odmian. W rezultacie powstała odmiana, która jest niewiarygodnie przyjemna oraz daje gęste, prawdziwie dekadenckie pąki o charakterystycznym, hipnotycznym, fioletowym odcieniu, który zachwyca każdego. Kiedy włoski znajdujące się na pąkach, które są koloru pomarańczowego stają się jaśniejsze, całe doświadczenie jest jeszcze bardziej imponujące.

Grand Daddy Purple to odmiana, w której dominuje indica, a która jest skrzyżowaniem genetyki Big Bud oraz Purple Urkle. To połączenie wyjaśnia, dlaczego odmiana posiada tak złożony, jagodowo – winogronowy aromat. Pąki Grand Daddy Purple są niesamowicie gęste oraz puszyste i charakteryzuje je ciemnofioletowy odcień.

Aromat

Szczerze mówiąc, Grand Daddy Purple to dość prosta sprawa jeśli chodzi o aromat. Podtrzymując jednak stereotyp, jest to kolejna fioletowa odmiana o owocowo – jagodowym zapachu. Charakteryzuje ją także dość ostry zapach podczas etapu kwitnienia.

Palenie Grand Daddy Purple

Po kilku „spotkaniach” z Grand Daddy Purple jest to smak, który z każdym kolejnym razem można rozpoznać w ułamku sekundy. I nic dziwnego, jej profil smakowy jest zdominowany głównie przez owocowe nuty winogrona. Dym jest gęsty, bogaty, przykleja się do tylnej części jamy ustnej i pozostaje tam na wiele godzin.

Nie jest to „odświeżające” doświadczenie – raczej dość luksusowe.

Efekty rekreacyjne/ Efekty medyczne

Grand Daddy Purple nie jest odmianą łatwą. Wystarczy jeden buch, aby powalić cię na kolano. Odmiana uderza zarówno ciało jak i umysł nieco przytłaczającym poczuciem euforii oraz głęboką relaksacji, która nie będziemy kryć – przykleja dość często do kanapy.

Nic dziwnego, że Grand Daddy Purple rekomendowana jest jako odmiana wieczorowa. Daleko jej do najpotężniejszej odmiany indica na rynku, ale wciąż jest wystarczająco mocna. W środowisku medycznym Grand Daddy Purple ma legendarny status w leczeniu bezsenności oraz skutków ubocznych chemioterapii.

Z pewnością musisz przygotować się na to, że efekty tej odmiany utrzymywać się będą przez kilka dobrych godzin – z pewnością nie jest to odmiana, na którą możesz liczyć jeśli chcesz spędzić swój czas aktywnie.

Uprawa Grand Daddy Purple

Grand Daddy Purple sprawdza się najlepiej w kontrolowanym środowisku wewnętrznym – zarówno w ustawieniach hydroponicznych, jak i gruntowych, zapewniając doskonałe wyniki. Jeśli chcesz uprawiać Grand Daddy Purple outdoor, musisz mieć pewność, że warunki pogodowe są wystarczająco dobre – d 20 do 25 stopni jest dobrą średnią.

Indoor Grand Daddy Purple zapewnia do 500 gramów plonów na metr kwadratowy oraz dwa razy tyle podczas uprawy outdoor.

Jeśli chodzi o czas kwitnienia, wynosi on około 9ciu tygodni, i z pewnością warto czekać!

Na Koniec!

Purpurowe, czyli fioletowe odmiany cieszą oko swoim wyglądem i są poszukiwane przez hodowców. Nasiona konopi różnych fioletowych odmian, również tych z autofloweringiem (auto, automatic) znajdziesz w sprawdzonym sklepie z nasionami tego typu https://thc-thc.com, Polecamy ten sklep internetowy w 100%.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.