Recenzja Odmiany Konopi Deadhead OG

Deadhead OG to zabawna rekreacyjna hybryda, ale także przydatny szczep medyczny. Deadhead OG to idealny wybór na festiwal, lub inną imprezę plenerową. Nosi swoją nazwę po The Grateful Dead. Hybryda ta pojawiła się pierwszy raz na rynku w 2011 roku, kiedy to została stworzona przez Skunk Va z Cali Connection.

Ta hybryda to mieszanka dwóch wspaniałych odmian, a mianowicie Chemdawg 91 i San Fernando Valley OG Kush (SFV OG Kush). Poziom THC w Deadhead osiągnąć może nawet 25%.

1. Efekty

Deadhead OG jest popularną odmianą w rodzimej Kalifornii z powodu wielu przyjemnych efektów, które ze sobą niesie. Odmiana ta świetnie sprawdza się jeśli chodzi o polepszanie nastroju i sprawia, że czujesz się zmotywowany i zachęcony do bycia między ludźmi.

Ta hybryda sprawi, że od razu poczujesz się szczęśliwy, w dobrym nastroju. Deadhead OG wywołuje mocny haj fizyczny, który często powoduje przyklejenie do kanapy, zwłaszcza w wyższych dawkach.

Deadhead OG sprawi, że poczujesz się zrelaksowany, co czyni ją idealną odmianą na wieczór.

2. Zapach

Deadhead OG pachnie jak bukiet kwiatów, który został zanurzony w benzynie. Odmiana ta zawiera nuty zapachowe wahające się od ziemistej i wilgotnej po słodko – ostrą.

3. Smak

Deadhead OG cechuje bogata paleta smaków, które zamiast opisywać należy koniecznie zakosztować.

4. Działania niepożądane

Deadhead OG może być zbyt mocną odmianą, zwłaszcza w przypadku początkujących użytkowników, ale efekty uboczne można bardzo łatwo uniknąć utrzymując dawki bardzo niskimi. Odmiana ta może powodować suchość w ustach oraz wysuszone i swędzące oczy, dlatego warto mieć butelkę wody pod ręką.

5. Medycyna

Deadhead OG posiada wiele zastosowań medycznych, co czyni ją idealnym wyborem wśród wielu pacjentów, którzy szukają sposobu na poprawę jakości swojego życia.

6. Uprawa

Deadhead OG jest relatywnie prostą odmianą w uprawie, co czyni ją idealnym wyborem dla zarówno początkujących jak i doświadczonych plantatorów. Odmiana ta lepiej sprawdza się w uprawie indoor, ale jeśli środowisko będzie odpowiednie – dobrze odnajdzie się zarówno outdoor.

7. Czas kwitnienia

Indoor: 8 – 9 tygodni.
Outdoor: pąki gotowe są do zbioru pod koniec września/ na początku października.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.