8 odmian marihuany, które pomogą ci spać jak dziecko

Wiesz jak to jest; leżysz i chcesz spać, ale twój umysł nie zwalnia, a twoje oczy po prostu nie chcą się zamknąć. Próbujesz spać, pijesz nawet ciepłe mleko – bezskutecznie. Słuchasz muzyki, czytasz książki, a nawet próbujesz medytować, a to wszystko bez powodzenia…

Powinieneś wiedzieć, że istnieje wiele sposobów spożywania marihuany, możesz ją pić, jeść, wcierać w skórę, wapować, palić i tak dalej.

Poniżej 10 odmian marihuany, które pomogą ci spać jak dziecko.

1. Chem OG

Odmiana ta zyskała swoją nazwę w latach 70tych, kiedy stosowana była w leczeniu pacjentów przechodzących przez chemioterapię. Mocna i skuteczna, Chem OG to indica, która pozwoli ci w końcu zasnąć.

2. Lowres#2 Automatic

Ogólnie Lowres#2 Automatic jest bardzo mocno kojąca, więc nic dziwnego, że ta odmiana indica idealna jest na dobranoc. Słodka i kwiatowa, idealny nocny towarzysz.

3. King’s Kush

Jak mówi sama nazwa, ta indica to KRÓL. Sosnowe smaki pozwalają ci się rozluźnić, a drewniane aromaty powodują, że dryfujesz prosto do krainy snów.

4. Strong Berry

Strong Berry to indica, która nie tylko doskonale nadaje się do zarządzania bólem i stresem – odmiana ta pozwoli ci również się mocno rozluźnić, i spokojnie zasnąć.

5. Vanilla Ice

Czasem mocny zapach wanilii jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Niezależnie od tego, czy próbujesz uciąć sobie drzemkę, czy potrzebujesz się dobrze wyspać, Vanilla Ice stoi po twojej stronie.

6. Sweet Mango Automatic

Mango jest wieczornym ulubieńcem wielu osób. Zaufaj nam, jest to indica, która zabierze się prosto do raju. Tropikalna, słodka, wymarzona.

7. Afghan Kush

Afghani to najlepsza odmiana dla osób cierpiących na chroniczną bezsenność. Jej słodkie i leśne aromaty nie tylko relaksują, ale także uspokajają i usypiają.

8. Orange Hill Special

Shrek byłby pewnie dumny… no dobra, może trochę przesadzamy, to film dla dzieci. W każdym razie, jeśli jesteś fanem cytrusowych odmian, Ogre-Orange jest idealnym wyborem właśnie dla ciebie. Jest to dość mocna i ostra odmiana, która ukołysze cię do snu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie.