Palenie Marihuany Przez Rodziców Podczas Pandemii

Bycie rodzicem 24/7 podczas pandemii COVID-19 nie jest łatwe. Jeśli szukasz wsparcia w tym temacie, koniecznie przeczytaj nasz artykuł.

Skutki pandemii, narodowych protestów i ciągłego spędzania czasu z rodziną nadeszły przynosząc zarówno wiele plusów jak i minusów. W tym okresie niepokoju, stresu i niepewności marihuana wspiera wiele osób całościowo, w tym w zakresie zdrowia psychicznego jak i dobrego samopoczucia.

Niezależnie od tego, czy jesteś rodzicem próbującym marihuanę po raz pierwszy podczas tej pandemii, czy rodzicem, który ma już spore doświadczenie, możemy zasugerować kilka kwestii, które z pewnością ci pomogą. Po pierwsze:

1. Pomyśl co zrobić, aby być najlepszym rodzicem dla swoich dzieci.

Jak każda inna substancja, którą wprowadzasz do swojego ciała, efekt marihuany będzie unikalny dla chemii Twojego organizmu. Proces określania, co działa w twoim przypadku wymaga prób i błędów, ale błądzenie (podobnie jak konopie indyjskie) jest naturalne.

Wybierając odmianę marihuany, zawsze zadawaj sobie pytanie dlaczego chcesz ją zapalić oraz jakie odczucia masz nadzieję doświadczyć.

Bycie rodzicem palącym marihuanę polega na znalezieniu równowagi. Jeśli masz dużo na głowie, szukaj odmiany, która pozwoli ci funkcjonować, doda energii i podniesie na duchu przez cały dzień. Na wieczór celowo staraj się znaleźć odmiany wspomagające sen. A jeśli jesteś rodzicem z nocną „zmianą” nie rozpaczaj. Istnieją odmiany, które zmotywują cię do pracy.

2. Zastanów się, jaka forma marihuany będzie dla ciebie najlepsza

Decyzja o tym jak spożywać konopie, jest równie ważna, jak decyzja, co będziemy spożywać. Wielu rodziców uwielbia zapach rośliny i rytuał palenia jointa, ale nie zawsze jest to idealna metoda dla mamy lub taty. Wapowanie, oleje, produkty jadalne czy produkty zastosowania miejscowego są szybkie, łatwe, dyskretne i idealne dla rodziców.

• Wapowanie

Przenośne waporyzatory są świetne dla rodziców, którzy chcą zachować dyskrecję i unikać silnego zapachu, który może pochodzić z konopi. Są one dość kompaktowe, niedrogie oraz pozwalają na spożywanie koncentratów o niewielkim lub zerowym zapachu.

Waporyzatory różnią się ceną i mogą kosztować od 50 do 1500 złotych.

• Oleje i produkty spożywcze

Oleje cannabis to produkty pochodzące z konopi i kannabinoidów, które trzyma się pod językiem przez kilka sekund, a następnie połyka.

Produkty spożywcze z marihuaną są dostępne w wielu znanych i zabawnych formach, od ciastek po żelki, frytki i napoje. Wspaniałe w tych dwóch metodach jest to, że wymagają one najmniejszego nakładu pracy i mają bardzo niski lub nieistniejący zapach w porównaniu z większością innych metod konsumpcji. Obie opcje zwykle pozostają aktywne w twoim ciele dłużej niż kwiat lub waporyzacja.

Różnią się jednak łatwością odmierzania odpowiedniej dawki. Nalewki zazwyczaj posiadają zakraplacz, który ułatwia dokładne odmierzenie zażywanej ilości. Artykuły spożywcze zazwyczaj mają określony rozmiar. Jeśli ten rozmiar jest zbyt duży w stosunku do twojego poziomu tolerancji, dokładny pomiar i określenie, jaka dawka jest odpowiednia dla ciebie, może być trudniejsze.

3. Pamiętaj, marihuana nie jest złotym lekarstwem na wszystko

Marihuana jest świetna, ale nie jest magicznym lekarstwem na stres i traumę, które mogą zrujnować twoje zdrowie psychiczne podczas globalnej pandemii.

Na początku tego roku National Center for Health Statistics (NCHS) i Census Bureau rozpoczęły przyglądanie się zmianom w zdrowiu psychicznym w Ameryce poprzez ankietę Household Pulse Survey. Wyniki pokazują, że ponad 40% Amerykanów w wieku powyżej 18 lat doświadcza objawów lęku lub zaburzeń depresyjnych – wzrost z zaledwie 11% w 2019 roku.

Podsumowanie

Podczas odprawy samolotu, załoga mówi, aby założyć maski tlenowe sobie zanim pomożemy swoim dzieciom. COVID-19 to jeden z tych okresów, w których konieczne jest, abyśmy dbali o siebie jak najlepiej, aby móc opiekować się tymi, którzy na nas polegają. Możesz zdecydować, że marihuana nie jest najlepszą pomocą dla Ciebie. Jednak pamiętaj, że istnieje wiele innych opcji, które pomogą Ci przejść przez te trudne czasy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.