7 Odmian o Efektach Fizycznych

7 odmian cannabis o działaniu mocno fizycznym.

Cannabis można podzielić na kilka ogólnych kategorii w zależności od sposobu ich działania. Z jednej strony są szczepy, które posiadają mocno skoncentrowane na umyśle efekty a na przeciwległym końcu znajdują się odmiany o skutkach mocno cielesnych. Są też odmiany, które leżą gdzieś pomiędzy, łącząc stymulację umysłową z równą miarą relaksacji fizycznej, tworząc lepiej zbalansowane doświadczenie.

Wiele osób interesuje się przede wszystkim cielesnymi efektami marihuany, i może być ku temu wiele powodów; dla niektórych pomagają one w przypadku chronicznego bólu, zapalenia stawów lub innego schorzenia. Inni po prostu nie lubią upojenia psychicznego tak bardzo, jak cenią sobie fizyczny relaks.

Bez względu na przyczynę, łatwo jest znaleźć odpowiednią odmianę cannabis, która pasować będzie do wymaganych efektów. Oto siedem odmian, których efekty koncentrują się przede wszystkim na ciele.

1. Golden Goat

Golden Goat nie została wyhodowana celowo, ale w przypadku tych, którym zależy na efektach skoncentrowanych na ciele, ta krzyżówka genetyczna jest jak najbardziej szczęśliwym przypadkiem. Ta tropikalna odmiana posiada mocne efekty cielesne i zwykle, umysł pozostaje względnie czysty (i wraca do normy stosunkowo szybko), podczas gdy efekty fizyczne utrzymują się przez wiele godzin, pozwalając nam na rozkoszowanie się doświadczanym relaksem.

2. Harle-Tsu

Naturalnie, niepsychoaktywne CBD pozostawia umysł w spokoju i pozwala ciału czerpać subtelne efekty ze stosowania odmiany Harle-Tsu. Wśród nich znajdują się efekty takie jak łagodzenie bólu oraz stanów zapalnych. Ziemisty oraz ziołowy profil smakowy pozwala cieszyć się odmianą podczas wielu godzin spędzonych na kanapie.

3. Platinum OG

Przed doświadczeniem ciężkiego oraz mocnego uspokojenia całego ciała, w przypadku odmiany Platinum OG doświadczysz najpierw chwilowego, mentalnego szumu – ale uwierz nam, warto czekać! Początkowe efekty dają głęboko zakorzenione wrażenia fizyczne, które sprawiają, że odmiana ta jest niezwykle popularnym wyborem wśród użytkowników potrzebujących pomocy w przypadku zaburzeń snu – poczujesz się naprawdę zrelaksowany i odpłyniesz w krainę snu w dosłownie kilka sekund.

4. Original Glue

Wcześniej znana jako Gorilla Glue #4, odmiana ta powoduje mocne efekty fizyczne, które praktycznie przyklejają każdego konsumenta do kanapy.

5. White Fire 43

Moc tego fenotypu odmiany White Fire OG odczuwana jest już w momencie otwierania słoika, z którego unosi się mocny, kwaśny zapach ziemi zmieszany z aromatem skórki cytrusowej. Kiedy White Fire 43 dostaje się do płuc, spodziewać możesz się szybkiego rozluźnienia ciała wywołanego niesamowitą produkcją kannabinoidów i terpenów.

6. Key Lime Pie

Key Lime Pie to prawdziwa uczta dla podniebienia, zawierająca smak limonki, cukru oraz ziół (w rzeczywistości, zapachem przypomina trochę mohito). Ta odmiana wpłynie na każdą część twojego ciała: będzie ono odczuwać lekki haj, lekkie drętwienie, trochę mrowienia, i coraz głębszy relaks z każdym kolejnym buchem.

7. Mr. Nice

Old-schoolowa odmiana, która została wprowadzona na rynek po wielu latach. Efekty tej odmiany są mniej intensywne w porównaniu do pozostałych odmian znajdujących się na tej liście, ale wciąż wyraźnie fizyczne. Pozostawia Twój umysł wyjątkowo swobodnym, jednocześnie pomagając Ci w w radzeniu sobie z doświadczanym bólem i dyskomfortem związanym z chorobami i codziennymi stresami.

Przedstawione w artykule odmiany pochodzą głównie z USA i ciężko kupić nasiona marihuany tych odmian. Jeśli szukasz odmian konopi o różnych efektach, to polecamy sprawdzić bogatą ofertę nasion w sklepie https://thc-thc.com, jest to pewny seedbank.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.