sklep z nasionami marihuany, konopi, cannabis, trawki, ganji, thc

Nelly nie powinien rapować o marihuanie

Nelly nie powinien rapować o marihuanie, TanieSianie, Tanie Sianie

Nelly nie powinien rapować o marihuanie na zbliżającym się koncercie w Arabii Saudyjskiej.

Raper, którego piosenki wychwalają zalety marihuany, alkoholu i skąpo odzianych kobiet, może zostać niedługo zakwestionowany pod względem prezentowanego repertuaru.

Amerykański raper Nelly, znany z takich utworów jak „Hot in Herre” i „Dilemma” odwiedzi niedługo Arabię Saudyjską w Jiddah z algierskim piosenkarzem Cheb Khaled.

Koncert z pewnością będzie dużym wydarzeniem dla kraju, w którym do niedawna publiczne występy muzyczne były mocno ograniczone.

W każdym razie, królestwo Arabii Saudyjskiej jest w trakcie ambitnych reform prowadzonych przez 32 – letniego księcia, Mohammed bin Salman. Jednym z elementów tych reform było utworzenie nowego Generalnego Urzędu ds. Rozrywki, posiadającego fundusze warte 2,7 mld dolarów na odświeżenie saudyjskiej działalności rekreacyjnej.

Chociaż planowane pojawienie się Nelly w Jiddah w znacznym stopniu wpływa na media społecznościowe, może również podkreślić rosnące problemy sektora rozrywki w Arabii Saudyjskiej: warto zauważyć, że bilety na imprezę, która kosztuje aż 120 dolarów, są dostępne tylko dla mężczyzn.

Na portalach typu Instagram oraz Twitter, niektóre kobiet skarżyły się na wykluczenie z możliwości brania udziału w koncercie.

Nelly jest drugą dużą amerykańską gwiazdą, która pojawi się w tym roku w Arabii Saudyjskiej. W maju gwiazda muzyki country, Toby Keith, wystąpił na imprezie w Rijad, stolicy – w ten sam weekend, w którym prezydent Donald Trump był w Arabii Saudyjskiej.
Podobnie jak Nelly, Keith pojawił się również na imprezie zarezerwowanej tylko dla mężczyzn.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie.