sklep z feminizowanymi nasionami konopi, szybko rosnące automaty xxl z dużym poziomem thc

Marihuana w Nevadzie

Marihuana w Nevadzie, TanieSianie, Tanie Sianie

Rekreacyjna marihuana w Nevadzie została zalegalizowana w listopadzie 2016 roku. Po zatwierdzeniu przez 54 procent głosujących Question 2 zalegalizowało stosowanie marihuany wśród dorosłych powyżej 21 roku życia oraz posiadania do 1 uncji marihuany na własny użytek. Medyczna marihuana jest w Nevadzie legalna od 2000 roku.

Rynek rekreacyjnej marihuany w Nevadzie dosłownie wystrzelił w górę. Po zaledwie dwóch tygodniach sprzedaży w stanowych przychodniach prawie skończyły się dostawy cannabis. Od tego czasu sprzedaż kontynuowała swój silny start przez kolejne cztery miesiące raportowanej sprzedaży, mocno wyprzedzając prognozy. Sprzedaż osiągnęła 27 mln dolarów w lipcu, 33 mln dolarów w sierpniu i 27,7 mld dolarów we wrześniu oraz 37,9 w październiku.

Firma New Frontier zajmująca się badaniami na rynku cannabis mówi, że rynek konopi w Nevadzie osiągnie wartość +- 630 milionów dolarów do 2020 roku.

W chwili obecnej Nevada, podobnie jak wszystkie inne stany w których legalna jest rekreacyjna marihuana, nie pozwala na społeczne lub publiczne wykorzystanie marihuany. Jest to szczególnie ważny problem w Nevadzie, ze względu na to że przyciąga ona ponad 42 miliony turystów rocznie w samym Las Vegas.

„Las Vegas odwiedza 40 milionów turystów rocznie, więc koniecznie musimy coś zmienić” – mówi senator Tick Segerblom.
„Niestety, ale nie ma miejsca, w którym turysta może korzystać z rekreacyjnej marihuany. Nie można jej palić w pokoju hotelowy. Nie można w restauracji, ani na żadnych koncercie.”

Niektórzy urzędnicy w hrabstwie Clark mówią, że nie chcą wprowadzać marihuany na salony, ponieważ obawiają się iż może spowodować to interwencję lub kontrolę ze strony Ministerstwa Sprawiedliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie.